به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی برج آزادی، گروه موسیقی آرتامن که قرار است 30 تیر دومین اجرای خود را در برج آزادی روی صحنه ببرد، با اعلام لیست قطعات خود نوید یک اجرای پر انرژی را به هوادارنش داد.

پویا شیت ره (درام) پدرام شیت ره (لید گیتار) علی کریمی (ریتم گیتار) و سهراب علی جانی (باس گیتار) اعضای این گروه تازه نفس هستند که قرار است کاور قطعات گروه‌های راک بین‌المللی و همچنین قطعاتی جدید به آهنگ‌سازی گروه را بنوازند.

پویا شیت ره سرپرست گروه آرتامن در خصوص اجرای پیش رو گفت: همه ما جزئی از خانواده راک ایران هستیم. هدف ما ترویج فرهنگ صحیح موسیقیایی خصوصا در این سبک و تلاش برای بالابردن سطح کیفیت موسیقی راک در ایران است وشعار ما تبادل انرژی راک از ما به دوستداران این سبک و بلعکس از هواداران به ما است.

ما سعی داریم بهترین‌ها و جدیدترین‌های بین‌المللی را هماهنگ با فرهنگ ایرانی در کنار هم اجرا کنیم و همچنین موسیقی با کیفیت بالا در این سبک به عنوان ساخته ی گروه و دیگر هنرمندان ایران ارائه کنیم.

آرتامن جمعه 30 تیر از ساعت 21:00 در سالن برج آزادی روی صحنه می رود و عزیزان و مخاطبان این سبک می توانند از طریق سایت ایران کنسرت به نشانی www.iranconcert.com  نسبت به تهیه بلیت اقدام فرمایند.