به گزارش هنرآنلاین، آلبوم "حالا چرا" که از بیپ تونز در دسترس است، پنج قطعه به نام های "حالا چرا"، "مرغ دل"، "آواز اصفهان"، "عاشق شده ام" و "دریا (گیلکی)" دارد که در ژانر موسیقی سنتی ساخته و پرداخته شده و "ناصر مسعودی" پیشکسوت و خواننده سرشناس گیلانی، قطعات آن را اجرا کرده است.

قطعات این آلبوم بر سروده هایی از شاعران کهن و معاصر به اجرا در آمده است که شاهو عندلیبی (نی)، امین گلستانی و آرش سعیدیان (عود)، علیرضا دریایی (ویولن، ویولا و کمانچه)، وصال صالحیان (سنتور)، حمید بهروزی‌نیا و عبدالرضا جلالی (تار)، آرش سعیدیان (سازهای کوبه‌ای) و نیلوفر محسنی (تنبک)، مهرداد ناصحی و فائضه کامیاب (همخوانان) به هنرنمایی پرداخته اند. همچنین علیرضا نکولعل، مدیریت صدا و میکس و نفیسه افشاری، مدیریت اجرایی این اثر را بر عهده داشته اند.

ناصر مسعودی قدیمی‌ترین خواننده اشعار گیلکی در قید حیات است که از او آثار ماندگاری چون میرزا کوچک‌خان (چقدر جنگلا خوسی)، کوراشیم و بنفشه گل تاکنون منتشر شده‌است.

شایان ذکر است؛ که آلبوم "حالا چرا"، تازه ترین اثر با صدای ناصر مسعودی و تنظیم مجید درخشانی، از سوی مؤسسه فرهنگی هنری "پرده هنر موسیقی"، منتشر شده و علاقمندان می توانند نسخه اصلی این آلبوم را از مراکز معتبر فروش در بازار روز موسیقی تهیه و یا به صورت دیجیتال و قانونی از طریق سایت "بیپ تونز beeptunes.com" خریداری کند .