سرویس معماری هنرآنلاین: این رقابت که در سال  2009 تأسیس شده، همه ساله برترین پروژه‌های معماران، طراحان، مهندسان، و دانشجویان را که با رویکرد محیط زیست پایدار از طریق بررسی فرآیندهای طبیعی طراحی شده‌اند، معرفی می‌کند. در میان داوران این دوره از رقابت نام شیگرو بان معمار شناخته شده دیده می‌شود.

بر این اساس، جایزه اول تا سوم این رویداد به ترتیب به "آنا بودنیکوا" از روسیه برای پروژه "خوشه هیدرولیکی"، جوجیا اسکارتادو از گرجستان و کریستوس ناسیوتزیکیس از یونان برای پروژه "تولید خود به خودی"، همچنین خوزه آلبرتو گونزالس مارتین از اسپانیا برای پروژه "دلتا" تعلق گرفته است.

همچنین در بخشی دیگر از این رویداد پروژه‌های "عملکرد ساختمان: ترکیبی" از تیمور بنت (اسپانیا)، "استراتژی شهری" از "ابی هیر" و "اد گانت" از بریتانیا، "چشم انداز اجرایی"  از "کیم یونگ" (کره جنوبی)، "گونه شناسی های جایگزین" از "وای چونگ" (هنگ کنگ)، "انطباق شهری"، از "من‌ژینگ وانگ" (چین)، "مداخله اقیانوسی" از "شائو وانگ" (چین) و "چشم انداز شهرسازی: چهره‌های مهاجر" از "دانا کوپکوا"، "کالین کلیفورد" و "توماس استرلینگ" (ایالات متحده آمریکا) به عنوان پروژه‌های قابل تقدیر معرفی شدند.