گروه معماری هنرآنلاین: این هتل لاکچری پنج ستاره بالاترین مکان آسمانخرش ۱۲۸ طبقه برج شانگهای است و ۱۶۵ اتاق از جمله ۳۴ سوئیت فوق‌اشرافی دارد. تمام اتاق‌های جی هتل مشرف بر منطقه جدی اقتصادی شهر شانگهای است و چشم‌اندازی ازلی و ابدی دارد.

برج شانگهای با ۶۳۲ متر دومین آسمانخراش بلند جهان است و فقط ۱۹۶ متر از برج ۸۲۸ متری الخلیفه در امارات کم دارد. تمام مهمانان جی هتل از خدمات پیشخدمت شبانه‌روزی بهره می‌برند و به استخر شنا و مرکز بدنسازی هم دسترسی خواهند داشت که به ترتیب در طبقه‌های ۸۴ و ۸۵ برج شانگهای قرار گرفته است. این هتل هفت رستوران و کافه هم دارد.

اشرافی‌ترین اتاق جی هتل موسوم به سوئیت شانگهای در طبقه ۹۸ قرار دارد و در مساحت ۳۶۰ مترمربعی آن امکاناتی چون سالن پذیرایی، سالن مطالعه، آشپزخانه و حتی مرکز فیزیوتراپی در نظر گرفته شده است. گرچه هنوز قیمت اتاق‌های جی هتل اعلام نشده اما ارزان‌ترین آن ۳۶۰۱ یوان (۵۵۷ دلار) و گران‌ترین ۶۷۶۲۸ یوان (حدود ۱۰ هزار دلار) برای یک شب است.

J Hotel

جی هتل با اینکه بر فراز یک آسمانخراش ۶۳۲ متری بنا شده اما نمی‌تواند عنوان رسمی مرتفع‌ترین هتل جهان را از هتل گیوورا در دبی بگیرد. نام این هتل ۳۵۶ متری در ۲۰۱۸ وارد کتاب رکوردهای گینس شد و رکورد پیشین را که در اختیار هتل ماریوت دبی بود یک متر بیشتر کرد. البته هتل مارینا سال آینده در دبی افتتاح می‌شود و با ۳۶۰ متر بلندترین هتل جهان خواهد بود.