به گزارش هنرآنلاین، حسین کهفی در این باره بیان داشت: هشتم بهمن‌ماه، داوران دومین سمپوزیوم مجسمه‌سازی خشت خام با حضور در گنجینه فرهنگ و هنر (انجمن هنرهای تجسمی یزد)، در پنج مرحله آثار را مورد ارزیابی و پس از بررسی نهایی آثار دریافت شده از سراسر کشور آثار منتخب را اعلام کردند.

او در ادامه افزود: پس از بررسی‌های دقیق و کارشناسی شده آثار ۲۲۱ نفر، در بخش‌های اصلی(۱۲۵ نفر)، جنبی(۴۱نفر) و دستیاری(۵۵ نفر) توسط هیئت داوران که متشکل از نرگس حریریان، کوروش گلناری، علی‌اکبر شریفی مهرجردی، مجتبی فرهمند و محسن عباسی هرفته اسامی نهایی پذیرفته شدگان از سوی دبیرخانه دومین سمپوزیوم مجسمه‌سازی خشت خام یزد اعلام شد.

دبیر سمپوزیوم در آخر ضمن قدردانی از شرکت‌کنندگان و عرض تبریک به منتخبین، اسامی پذیرفته شدگان دومین سمپوزیوم مجسمه‌سازی خشت خام یزد را در بخش اصلی اعلام کرد.

بر طبق این خبر در بخش اصلی، سعید شهلاپور " مدعو "؛سیمین اکرامی " مدعو "؛عباس اکبری " مدعو "؛محمود محرومی،مهدی شیراحمدی، مهدی عباسی، زهرا غیاثی،امید رحیم پور، سمانه آهنچی و احمدرضا بامسی انتخاب شدند.

و همچنین در بخش جنبی سمپوزیوم، مجتبی دهش و شیما انجیدنی،الهه عابدی و مهدی دهقان منشادی،هامون نظیری و شرمین شالباف،فاطمه سادات فضائل اردکانی و مرضیه شاکری و سیده فاطمه موسوی منفرد و سعید رفیعی انتخاب شدند.