سرویس معماری هنرآنلاین: ​سرگرم کننده،هیجان انگیز و پرانرژی از جمله ویژگی‌های خاص یک وب سایت و شرکت تبلیغاتی است.این گروه خواستار فضای باز اداری،فضای کار گروهی، دفاترکارخصوصی و اتاق کنفرانس است.
موقعیت دفاترکار،مانند شبکه‌ای پیرامون دفتر مدیریت طراحی شده است، ضمن اینکه در این طرح بر همکاری و فضای کار پویا تاکید شده است بنابراین کارکنان مداوم به سمت کار گروهی و شرکت در فعالیت‌های گروهی هدایت می‌شوند.

به علت زاویه نامناسب قرارگیری آرماتور ساختمان،طراح پروژه از آن به عنوان یک فرصت در طراحی و ایجاد مرکزیت در فضای کاری استفاده کرده است.از طریق طرح‌های مفهومی،آرماتورها توسط تخته سه لایی پوشیده و مانند یک سقف تاشو طراحی شده است. این گونه طراحی به هدف پروژه کمک کرده تا فضایی باز برای همکاری خلق کند.از این آماتور به عنوان صندلی برای مراجعه کنندگان استفاده می‌شود، همچنین بر روی آن یک پله به سمت اتاق کنفرانس تعبیه شده است.

 

استفاده از رنگ‌های جسورانه به ماهیت برجسته سازی فضا کمک کرده و در تقویت نام تجاری فرهنگی تاثیرگذار بوده است. ترکیب رنگ‌ها نقش بصری عمده‌ای در ذهنیت مشتری و کارفرمای کمپانی دارد. تخته وایت بوردی که به شیوه خلاقانه از سقف تا کف فضا امتداد داشته تا کارمندان بتوانند افکار و ایده‌های خود را در این صفحه بنویسند. طراحی تخته وایت بورد به عنوان بخشی از دیوار به این دلیل بود تا عملکرد کارمندان با محیط کار مرتبط باشد و هیئت مدیره ارتباط نزدیک‌تری با ایده‌های کارمندان برقرار کند. علاوه بر فضای تلفیقی در طراحی داخلی دفتر کار، در گاراژ کمپانی اجازه می‌دهد تا کارمندان دسترسی سریعی به فضاهای اقامتی شهر Aksarben داشته باشند و به عنوان یک فضای ثانویه برای ورود و خروج از ساختمان شرکت بهره ببرند.

منبع: آرل