سرویس معماری هنرآنلاین: استودیو طراحی زاویه، در سال 1387 با مدیریت وحید توکلی آغاز به کار کرده است. این استودیو در حوزه‌های مختلفی از جمله طراحی و تولید مبلمان، دکوراسیون و محصول فعالیت می‌کند. در کنار فعالیت‌های طراحی برای برندهای مختلف در داخل کشور، حضور در مسابقات جهانی طراحی صنعتی همواره یکی از دغدغه‌های استودیو طراحی زاویه برای کسب جایگاه بین‌المللی بوده است. بر همین اساس در سال جاری میلادی زاویه توانست در مسابقات جهانی "Reddot design award"، افتخار آفرینی کند.

رد دات، یکی از مهم‌ترین و پرطرفدارترین مسابقات طراحی صنعتی در سرتاسر دنیا به شمار می‌رود. این مسابقه که از سال 1955 در آلمان آغاز به کار کرده، شامل بخش‌های مختلفی از جمله طراحی محصول، طراحی ارتباطات و طراحی مفهومی است.

در سال جاری 2018 میلادی، استودیو طراحی زاویه موفق به کسب دو جایزه در بخش طراحی مفهومی شده است.

بخش نخست این جایزه شامل جایزه طراحی برای اجاق گازی به نام "QUARTER SQ" و جایزه BEST OF THE BEST برای اجاق گازی به نام "COOKACROSS" است.

شایان ذکر است که طرح COOKACROSS، نامزد طرح برتر سال "Luminary" نیز بوده که در این بخش با رقبایی از ژاپن؛ Yamaha و آلمان / Schott lumina line در یک رده قرار گرفته است.

به دنبال کسب این موفقیت، استودیو طراحی زاویه در رده بندی سال 2018 در جمع برترین استودیوهای طراحی صنعتی آسیا و اقیانوسیه قرار گرفته است.

تیم طراحی استودیو زاویه در این رقابت متشکل از: سرپرست تیم و طراح: وحید توکلی و طراحان: فهیمه حدادچی، فرانک ایرانی، دکتر رضا مرتضایی، سیاوش پذیرا و سعید توکلی است.

استودیو طراحی زاویه همچنین در سال 2016 با طرحی با عنوان "Comfi Bottle" جایزه طراحی این رقابت را کسب کرده است.

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق سایت https://www.red-dot.sg/en/quarter-sq جزئیات مربوط به جایزه و مراسم طراحی Red Dot که اوایل مهرماه در شهر سنگاپور برگزار شده است را مشاهده کنند.