سرویس معماری هنرآنلاین، Tamayouz مفتخر است تا از دانشجویان رشته‌های معماری، طراحی‌شهری، برنامه‌ریزی شهری، تکنولوژی معماری و طراحی‌منظر سراسر جهان دعوت کند تا در مسابقه ثبت نام کرده و پروژه‌های فارغ‌التحصیلی خود را ارسال کنند. گروه داوری مستقل بین‌المللی تمام آثار و ورودی‌ها را بررسی خواهد کرد و برندگان جایزه بین‌المللی  Tamayouz  را انتخاب خواهند کرد.

از زمان برگزاری آن در سال ۲۰۱۲ ،جایزه برتر    Tamayouz از یک جایزه محلی به یک جایزه بین‌المللی ارتقا پیدا کرده است. جایزه‌ها توسط داوران  بین‌المللی مشهور تشخیص داده خواهند شد گروه داوری شامل: گروه داوری شامل jane  Duncan مدیر موسسه سلطنتی معماری بریتانیا و   angela bradly مدیر موسسه سلطنتی معماری بریتانیا است.هدف این جایزه طراحی معمارانه تشخیص برتری در طراحی معماری و تحصیلات جهانی و نمایش نمونه‌های معماری عالی برای ترویج و تحریک بحث‌های معماری و به اشتراک گذاشتن تجربه معماری و دانش در میان معماران و دانشگاهیان جوان است.این جایزه توسط جایزه معماری عراقی سازماندهی شده است.

به رسمیت شناختن و  جایزه برتر در طراحی معماری و آموزش و پرورش، تلاش برای نشان دادن استعدادهای جوان و پشتیبانی دانشگاهی برای پیشرفت تحصیلات جهانی معماری در سطح جهانی، ارتقا یک فرهنگ در سطح ابتدایی در میان طراحان جوان برای پیشرفت حرفه معماری به صورت حرفه‌ای و آکادمیک، مبادله دانش معماری ایده‌ها و افکار با ارائه یک پلت فورم از مباحثه، مشاهده و رقابت سالم از جمله اهداف این جایزه است.

دعوت نامه برای حضور در مراسم سالانه جایزه Tamayouz برای برندگان ذکر شده شامل:هزینه پرواز و اقامت تحت پوشش سازمان دهندگان جایزه؛ جایزه برتر Tamayouz برای سه برنده برتر و سرپرست سال است. هر سال جایزه بین‌المللیTamayouz یک شهر مختلف را برای برگزاری مراسم انتخاب می‌کند، در سال ۲۰۱۷ در عمان – اردن برگزار می‌شود. شهر سال گذشته در سال جاری اعلام خواهد شد. در ۶ سال گذشته بسیاری از سازمان‌ها  پشتیبان  این برنامه شده‌اند،سازمان بیزینس عراقی در اردن ،کوفه ،موسسه خیریه Makiya دانشگاه Caventry، معماران و مهندسین Dewan ،قرارداد جهانی سازمان ملل، Tradex Global Ltd، Artigiani Mondo، معماران ایدئال توحفی، آزمایشگاه طراحی شهری اروپا Stadslab و آکادمی Fontys Academy. و معماران زاها حدید است.

بر اساس این گزارش، به نفر اول این جایزه، بورسیه دوره کارشناسی ارشد برای دو سال در دانشگاه پلی تکنیک میلان ، مدال Tamayouzو گواهینامه تعلق خواهد گرفت.

به نفر دوم این جایزه بورسیه سفر، مدال Tamayouz و گواهینامه تعلق می‌گیرد. همچنین به نفر سوم، نشان افتخار  x7 مدال Tamayouz و گواهینامه اعطا می‌شود.

لیست کوتاه و لیست بلند به صورت ویژه در شبکه‌های اجتماعی و نشریه‌ها انتشار خواهند یافت.

علاقه‌مندان به حضور در این مسابقه می‌توانند تا 24 مردادماه با پرداخت هزینه اولیه ۲۰ پوند در این رویداد شرکت کنند.