سرویس معماری هنرآنلاین، بنا بر اعلام دبیرخانه مسابقه بین‌المللی "طراحی مجتمع خدماتی-رفاهی بین‌راهی سرزمین ایرانیان" در مجموعه فرهنگی آسمان میزبان معماران و استادانی است که به منظور بازدید از ۵۰ اثر معماری راه یافته به بخش نهایی مسابقه بین‌المللی طراحی مجتمع رفاهی آیلند (سرزمین ایرانیان) و اهداء جوایز به برندگان این مسابقه حضور به هم می‌رسانند.

در ای مراسم نمایشگاه آثار برتر و اهدای جوایز مسابقه بین‌المللی آیلند "سرزمین ایرانیان" که با حضور مدیران، مسئولین معماری و شهرسازی وزارت راه و شهرسازی و استادان برتر معماری کشور برگزار می‌شود، فرصتی ایجاد شده است تا کلیه معماران و شرکت‌های معماری ضمن آشنایی با شهر ۱۴۰۰ هکتاری آیلند، با ارائه رزومه و پورتفولیوی خود فرصت‌های شغلی این شهر را شناسایی کنند.

شایان ذکر است استقبال معماران از مسابقه بین‌المللی سرزمین ایرانیان، زمینه‌ساز ایجاد دبیرخانه‌ای خواهد بود تا نظرات کارشناسی و دانش به وجود آمده در این حوزه را به سایر مجتمع‌های در حال ساخت ارائه دهد و نقش خود را به عنوان Master Developer در گسترش دانش در این زمینه به انجام رساند.

علاقه‌مندان به حضور در این مراسم می‌توانند سه شنبه ۵ تیرماه ۱۳۹۷ از  ساعت ۱۶ الی ۱۹ به مجموعه فرهنگی آسمان واقع در زعفرانیه، خیابان فلاحی، نبش خیابان فیروزکوه مراجعه کنند.