سرویس معماری هنرآنلاین، جایگاه انرژی در گسترش بناهای پایدار، بررسی جایگاه ساختمان‌های بهینه انرژی و ارائه نمونه‌های اجرا شده، مدیریت و ممیزی انرژی در ساختمان (BEMS)،  انرژی نهفته مواد و مصالح ساختمانی و مدیریت آن، مصالح و فناوری‌های نوین و نقش آن در ارتقاء بهره‌وری انرژی و پایداری، فرصت‌ها و تهدیدهای استفاده از فناوری‌های مرتبط با مدیریت انرژی (انرژی تجدیدپذیر)، رویکردها و راهکارهای مدیریت انرژی عملی و بهینه‌سازی مصرف انرژی در ساختمان‌های در حال ساخت و موجود، بهره‌وری انرژی در مرحله طراحی ساختمان(مدل‌سازی انرژی ساختمان)، مصرف انرژی و آسایش حرارتی ساختمان، برنامه‌ریزی، طراحی و پیاده‌سازی ساختمان‌های هوشمند (BMS) و  فناوری‌های نوین و نقش آن در بهینه‌سازی مصرف انرژی در تأسیسات، سامانه‌های سرمایشی، گرمایشی و نور از جمله محورهای این همایش هستند.

علاقه‌مندان به حضور در این همایش برای ارسال چکیده مقاله تا 10 خرداد ماه سال جاری مهلت دارند. همچنین اصل مقالات نیز باید تا 15 خرداد ماه به دبیرخانه این همایش واقع در تهران، میدان صنعت، خیابان مهستان، پلاک ۱۰ و یا به ایمیل Energy.Manage.Tech@gmail.com ارسال کنند یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن: ۴۲۶۴۴ داخلی ۴۰۴-۴۲۲ تماس حاصل نمایند.

کلیه مقالات ارسالی به دفتر همایش 20 خرداد ماه مورد داوری قرار می‌گیرند، همچنین هزینه مقاله برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی و اساتید رایگان است.

بر اساس این گزارش، همایش بین‌المللی "مدیریت انرژی در ساختمان و فناوری‌های" مرتبط 31 خرداد ماه در پژوهشگاه نیرو، سالن خلیج فارس برگزار می‌شود.