سرویس معماری هنرآنلاین، در این مسابقه سامان زارع، رامین کاظم‌‌زاده، شهناز ابراهیمی و آزاده قدرتی؛  حمیدرضا گذریان؛ پریسا داوودی، علی حبیبیان‌فر؛ محمدرسول موسی‌پور و  هادی فردانش به عنوان ده طرح برتر این مسابقه انتخاب شدند.

همچنین آرش غلامعلی طهرانی، غزال لعلی، مرجان کشتکار جعفری و سامان بنایی و شیما محمدی، گلشن نریمانی، فاطمه طباطبایی و مرضیه نوذری به عنوان دو طرح شایسته تقدیر ویژه انتخاب شدند.

احمد صفار (استودیو معماری خورشید)، محسن کاظمیان‌فرد و  بیژن هدایتی‌نیا، سعید فهیم‌پور و نسرین اسلامی سه طرح برتر و راه‌یافته به مرحله دوم این مسابقه هستند.

شایان ذکر است، پس از داوری مرحله اول ۱۰ طرح برگزیده شده، علاوه بر لوح تقدیر، مبلغ ۳۰ میلیون ریال جایزه نقدی دریافت می‌کنند و از ۳ طرح برای شرکت در مرحله دوم دعوت به عمل خواهد آمد.

بر اساس این گزارش، مرحله دوم برای داوری در این مسابقه در هفته اول و دوم مرداد ماه آغاز می‌شود و برندگان نهایی نیز هفته چهارم مرداد ماه هم‌زمان با سومین همایش برگزار می‌شود.

پس از داوری مرحله دوم و پس از فرایند تشخیص صلاحیت، سه برگزیده ۱۲۰ میلیون ریال به‌عنوان کمک هزینه طراحی پس از تحویل مدارک مرحله دوم دریافت خواهند کرد. در مرحله دوم مسابقه از میان ۳ گروه، کارفرما با گروهی که طرح‌هایشان از طرف هیئت داوران برگزیده شود، قرارداد طراحی امضا خواهد نمود. طرح‌های دوم و سوم نیز ۱۰۰ میلیون ریال جایزه نقدی دریافت خواهند کرد.