سرویس معماری هنرآنلاین: برج تجاری و مسکونی ونکوور در سایت فراموش شده‌ای مجاور خطوط سریع انتقال زیرزمینی جدید این شهر قرار گرفته است.

این پروژه ترکیبی از یک ساختمان آوانگارد و ساختاری فوتوریستی است. تعبیه یک پلتفرم مارپیچ برای جذب انرژی در رمپ‌های بالای طراحی شده و شکل متمایزی را نسبت به یک طرح مکعبی ساده بخشیده است.

گوشه‌های این ساختمان به گونه ای طراحی شده که زوایای تابش خورشید را کنترل می‌کند و مانند المانی کاربردی تمامی سایه‌های افقی و عمودی خورشید را از بین می‌برد. اما مهم‌ترین ویژگی این مجموعه تلفیق مناسب صحیح عرصه‌های تجاری و مسکونی است.  تنظیم یک پلان فکر شده با تقسیم فضایی استاندارد و سیرکولاسیون صحیح از نکته‌های مثبت طراحی این ساختمان است.

طراحی نمای ساختمان دارای یک امضا و نشانه از تأثیر خورشید است که نتیجه آن به وجود آمدن یک سیستم مناسب روشنایی و کنترل انعکاس شدید نور خورشید درون ساختمان است.

نورپردازی این ساختمان توسط "تامار فرانک" انجام شده است. وی از خلاقیت خود در طراحی المان‌های نورپردازی ساختمان استفاده کرده تا علاوه بر کنترل نور طبیعی، نور مصنوعی هم در در راین مجموعه نقش خود را بازی کند.