به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس، شیرازی دراین باره گفت:  بسیاری از طرح‌های برگزیده در جشنواره‌های گذشته که به همت کارگروه ساماندهی مدولباس با همکاری اتحادیه پوشاک برگزار و یا نظارت شده است، امروز به تولید انبوه رسیده‌اند که نشانگر تغییر نگاه تولیدکنندگان و فروشندگان لباس است.

وی ادامه داد:  بر اساس این رویکرد نتیجه‌بخش، در بخشی از جشنواره مد و لباس فجر قصد داریم تا لباس‌های کاربردی که در نمایشگاه‌های سال گذشته ارائه و به تولید انبوه رسیده‌اند، با مشخصات کامل و محل عرضه به نمایش گذاشته می‌شود تا پاسخ‌گوی نیاز علاقه‌مندان باشد.

وی ادامه داد: جامعه ما نیاز  به لباس‌های کاربردی برای بهره مندی مردم دارد و اتحادیه پوشاک آماده است در این دوره همانندگذشته نهایت همکاری را با طراحان  کارگروه برای تولید انبوه آثار برگزیده داشته باشد . پیشرفت‌ها و توسعه فعالیت‌های ما نیز مبتنی بر ارائه طرح‌های جدید است.

رئیس اتحادیه پوشاک افزود: اگر اندکی در شهر قدم بزنیم و محصولات ارائه شده در مغازه هارا مشاهده کنیم، تغییرنگاه تولید را که در چند سال اخیر به وجود آمده  و نمایانگر تولید لباس‌های اسلامی و ایرانی، کاملاً مشاهده خواهید کرد، هر چند هنوز با ایده آل‌ها فاصله دارد.

وی گفت : در نمایشگاه امسال قصد داریم تا با شناسایی آثار برگزیده و زمینه همکاری مناسب با طراحان، تولید انبوه بسیاری از این لباس‌ها را در دستور کار اتحادیه پوشاک قرار دهیم.