سرویس مد و لباس هنرآنلاین: اولین همایش سراسری کارشناسان مسئول مد و لباس ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌های کشور در شانزدهم و هفدهم آذرماه در تهران برگزار می‌شود.

این همایش با هدف تبین و ترسیم اهداف توسعه فعالیت‌های مد و لباس در سطح استان‌های کشور، بررسی دستورالعمل‌ها و ضوابط و مقررات مرتبط با مد و لباس استانی، بررسی ظرفیت‌های تفویض اختیار فعالیت‌ها به ادارات کل ارشاد استان‌ها، بررسی عملکرد کارگروه‌های استانی مد و لباس، آشنایی و برنامه‌ریزی فعالیت‌های آتی این حوزه، هماهنگی با دستگاه‌های متمرکز و مرتبط صنفی و غیردولتی، هماهنگی نحوه برگزاری جشنواره‌های مد و لباس استانی و تأکید بر استفاده و به‌کارگیری از ظرفیت‌های اساتید دانشگاه‌ها، هنرمندان، طراحان، تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان مد و لباس اسلامی و ایرانی در استان‌ها برپا می‌شود.

همچنین در این همایش سؤالات و مشکلات استان‌ها مورد بررسی و رسیدگی قرار می‌گیرد.

این همایش با حضور معاون امور هنری، معاون منابع و نیروی انسانی، معاون امور حقوقی و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرکل هماهنگی امور استان‌ها، دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس، مدیرعامل بنیاد ملی مد و لباس و دبیران کمیسیون‌ها و برخی تشکل‌ها و اساتید دانشگاه‌ها برگزار و برخی از آن‌ها سخنرانی دارند.

این همایش به همت بخش امور استان‌های کارگروه ساماندهی مد و لباس و اداره کل امور استان‌ها و اداره کل پشتیبانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.