به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، مینو پدارم دبیر دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان درباره این انتخاب گفت: نیکی مظفری به عنوان یک نیروی جوان و هنرمند با ذوق و استعداد و فعال در عرصه‌های مختلف هنری، رسانه‌ای و تبلیغاتی می‌تواند با ارائه ایده‌های جذاب به برگزاری هر چه بهتر دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان کمک کند، لذا با تصمیمی که گرفته شد، ایشان به عنوان مشاور هنری دبیر جشنواره منصوب شد.

او با بیان اینکه نیکی مظفری چندسالی است که به صورت تخصصی در زمینه طراحی لباس کودک و نوجوان مشغول فعالیت است افزود: او از بازیگران ایرانی و متولد سال 1366 است. پدر او مجید مظفری از بازیگران پیشکسوت سینما و تلویزیون است و شش سالی است که در زمینه طراحی لباس فعالیت می‌کند. او علاوه بر حرفه بازیگری به طراحی صحنه و لباس نیز مشغول است و این کارها از فعالیت‌های مورد علاقه اوست.

پدرام با بیان اینکه نیکی مظفری در مقطع کاردانی رشته معماری تحصیل کرده و به دلیل علاقه‌اش به بازیگری وارد عرصه طراحی صحنه و لباس شده است، تصریح کرد: نیکی مظفری مقطع کارشناسی رشته طراحی لباس را به پایان رسانده است و در همین راستا مطالعاتی نیز داشته است و هم‌اکنون در حال راه‌اندازی برند جدیدی در حوزه لباس کودک و نوجوان است.