به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، بر اساس اعلام دبیرخانه دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان، مهلت ارسال آثار به جشنواره تا 8 دی ماه سال جاری تمدید شد و علاقه‌مندان جهت شرکت در این رویداد، تا 8 دی ماه سال جاری فرصت دارند آثار خود را به دبیر خانه جشنواره به نشانی خیابان کریم‌خان زند، خیابان خردمند شمالی، نبش کوچه شیده، پلاک 105/1 طبقه اول ارسال کنند.

دبیرخانه جشنواره، با توجه به استقبال طراحان و دانشجویان رشته‌های مختلف طراحی از دومین دوره برگزاری جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان، مهلت دریافت آثار را با یک هفته افزایش تا 8 دی ماه تمدید کرد.

پیش از این نیز مهلت دریافت آثار تا پایان آذرماه تمدید شده بود.

طراحانی که تمایل دارند در بخش طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان شرکت کنند می‌توانند آثار خود را به صورت نمونه لباس دوخته شده به صورت کالکشن حداقل در چهارتکه به دبیرخانه انجمن طراحان لباس و پارچه ایران تحویل دهند. همچنین در بخش طراحی لباس و تصویر گری نیز می‌توانند آثارخود را به صورت کالکشن و دارای شناسنامه ارائه دهند.

طراحان و علاقمندان می‌توانند آثار خود را در بخش‌های مختلف جشنواره از جمله بخش رقابتی (تصویر سازی طراحی لباس، نمایش لباس، طراحی پارچه، کارگاه‌های آموزشی، بخش مسابقه زنده "از ایده تااجرا" به صورت تیمی و انفرادی، ویترین ملی، برگزاری نشست‌ها و کارگاه‌های آموزشی با موضوع روانشناسی کودک، طراحی لباس کودک و نوجوان وبخش طراحی پارچه و تی شرت ارائه دهند.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت شرکت و کسب اطلاعات بیشتر درباره جشنواره با شماره‌های 88860305 و 88315693 تماس بگیرند.

دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان با همکاری انجمن طراحان لباس و پارچه ایران و بنیاد ملی مد و لباس از 18 تا 22 دی ماه سال جاری در تالار آیینه "فرهنگستان هنر" واقع در خیابان ولیعصر نبش خیابان طالقانی برگزار می‌شود.