به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، سیده فاطمه ذوالقدر عضو هیئت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با حضور در بخش عفاف و حجاب بیست و ششمین نمایشگاه قرآن کریم درباره ضرورت برپایی این بخش بیان کرد: برپایی چنین رویدادی در طول سال کمک قابل توجهی به تأمین نیاز بانوان ایرانی برای حفظ و صیانت از حجاب آن‌ها می‌کند و خوشبختانه شاهد آنیم که در غرفه‌های متعدد آثار هنرمندانه و قابل توجهی عرضه شده است.

او با اشاره به اینکه یکی از رسالت‌های کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، برپایی چنین نمایشگاه‌هایی در راستای نمایش میراث دینی و فرهنگی کشورمان است اظهار داشت: این کارگروه بر این مهم متمرکز شده و خوشبختانه شاهد جریان سازی در حوزه طراحی محصولات عفاف و حجاب هستیم.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: تاریخ اسلام و میراث ملی ما تأکید بسیاری بر لزوم حفظ حجاب داشته و همین امر نشان از اهمیت این موضوع به‌عنوان یک حرکت فرهنگی و اجتماعی دارد.

ذوالقدر افزود: در این نمایشگاه محصولات عفاف و حجاب با کیفیت و قیمت مناسب عرضه شده و استقبال درخور توجه مردم نشان از لزوم برپایی این رویداد به‌دفعات بیشتر طی سال دارد.

بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم تا ۱۴ خردادماه از ساعت 17 تا 24 در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برپاست و در این دوره از نمایشگاه بیش از 130 غرفه در مساحتی بالغ بر 5000 مترمربع در بخش عفاف و حجاب بیست و ششمین نمایشگاه قرآن کریم حضور دارند.