به گزارش هنرآنلاین به نقل از ستاد خبری بیست‌ونهمین دروه هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، باغ کتاب تهران به مناسبت بیست‌‍ونهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران ویژه‎برنامه‌های متنوعی را با حضور کارشناسان و اهالی کتاب برگزار می‌کند. جشنواره «کتاب‌های ارزان قیمت» از مهمترین برنامه‌های باغ کتاب به مناسبت هفته کتاب است که از امروز ۲۳ آبان در فروشگاه کودک‌و‌نوجوان این مجموعه آغاز شده است و تا ۵ آذر ادامه دارد.

دورهمی با کسب‌وکارهای حوزه کتاب و کتابخوانی با عنوان «کسب و کتاب» نیز از دیگر برنامه‌‎های باغ کتاب تهران در این دوره از هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران است. این نشست با حضور سمیه محمدی مدیر عامل انتشارات آریانا قلم، رضا قربانی بنیانگذار گروه رسانه‌ای راه پرداخت، سعید مکرمی بنیانگذار و مدیر عامل گروه اسم، امیرحسین لطیفی مدیر عامل طاقچه و سیدحسام‌الدین رایگانی نویسنده و کارآفرین حوزه فرهنگی، دوشنبه ۲۴ آبان، ساعت ۱۸ در سالن هشت باغ کتاب تهران برگزار می‌شود.

بیست‌و‌نهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از ۲۴ آبان‌ماه تا یکم آذرماه با شعار «جای خالی را با کتاب خوب پُرکنیم» در سراسر کشور برگزار می‌شود.