به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علیرضا اسماعیلی گفت: امسال نیز به روال سال‌های قبل بن خرید کتاب جهت تجهیز کتابخانه‎های نهادها و سازمان‎ها و یا تامین منابع علمی مراکز دانشگاهی و آموزشی‎ و یا افراد سازمان یا نهاد تعلق می‎گیرد.

او با اشاره به آغاز ثبت‎نام درخواست‌ها از تاریخ 23 دیماه عنوان کرد: بن‎های خرید کتاب برای نهادها و سازمان‎ها به صورت الکترونیکی صادر شده و صرفا در ایام برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب تهران قابلیت استفاده دارند.

او یادآور شد: بدیهی است در صورت عدم استفاده از بن‎های مذکور پس از پایان نمایشگاه و تسویه با ناشران، مبالغ مصرف نشده عودت داده خواهد شد.

سازمان‌ها و نهادهای متقاضی می‎توانند درخواست‎های خود را به آدرس الکترونیکی  BONKETABERSHAD@GMAIL.COM ارسال کنند و یا برای دریافت اطلاعات بیشتر با خانم هوشمند به شماره 38512721 تماس بگیرند و یا به شماره 09027598368 از طریق واتس اپ پیام دهند.

همچنین درخواست‎های مذکور باید خطاب به محسن جوادی معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال شوند و ذکر نام و نام خانوادگی نماینده تام الاختیار، کدملی و شماره همراه جهت هماهنگی‎های لازم الزامی است.