به گزارش هنرآنلاین، این هم‌اندیشی با هدف بررسی جایگاه رسانه‌های ارتباطی در اوضاع بحرانی همه‌گیری جهانی کرونا، با همکاری گروه تخصصی چندرسانه‌ای و پژوهشکده هنر این فرهنگستان، در روز 27 اردیبهشت 1400، مصادف با روز جهانی ارتباطات برگزار می‌شود.

"نقش رسانه‌های ارتباطی در مراقبت‌های اجتماعی"، "کارکرد شبکه‌های اجتماعی در آموزش‌های عمومی و عالی"، "کارکرد اجتماعی فناوری‌های جدید ارتباطی"، "همه‌گیری کرونا و ظهور انواع هنرهای جدید مبتنی بر فناوری‌های چندرسانه‌ای"، "بحران کرونا و بازتعریف روش‌های ارتباط و انتقال مفاهیم و احساسات در فضای مجازی" و "نقش رسانه‌های ارتباطی در مقایسه با دیگر دوره‌های گسترش بیمارییهای فراگیر جهانی" از محورهای این همایش به شمار می‌رود.

از سوی دبیرخانه این هم‌اندیشی، مهلت ارسال چکیده‌ مقالات تا پایان بهمن 1399 و مهلت ارسال اصل مقالات تا پایان فروردین 1400 اعلام شده است. شرکت‌کنندگان می‌توانند اصل و چکیده مقالات خود را به نشانی پست الکترونیکی     multimedia@honar.ac.ir  ارسال نمایند.

علاقه‌مندان برای شرکت در هم‌اندیشی "هنر و رسانه‌های ارتباطی در عصر کرونا" می‌توانند، برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌های 5- 66954200 داخلی 1124 تماس گرفته و یا به نشانی خیابان ولی‌عصر(عج)، پایین‌تر از چهارراه طالقانی، شماره 1552، دبیرخانه هم‌اندیشی مراجعه نمایند.