به گزارش هنرآنلاین براساس خبر رسیده، در معرفی کتاب "اینجا همه آدم‌ها این‌جوری‌اند" آمده است: این کتاب تازه‌ترین اثر منتشر شده از مجموعه داستان‌های کوتاه برگزیده جایزه "اُ. هنری" است. این داستان‌ها از میان بیش از سه هزار داستان کوتاه ارسال شده برای بیش از ۲۴۰ مجله در سراسر کانادا و آمریکا در سال ۱۹۹۷ انتخاب شده است که سرویراستار این کتاب دست به انتخاب از میان آن‌ها زده است.

داستان‌های این کتاب در واقع انتخابی است از داستان‌هایی که هر ساله شانس خوانش و برگزیده شدن در جایزه ادبی "اٌ. هنری" را دارا هستند و جدای از فرآیند داوری هر ساله توسط سرویراستاری انتخاب و در کتابی منتشر می‌شود.

در این مجموعه داستان‌های کوتاهی از جورج ساندرز، لوری مور، سوکتا متا، رجینالد مک‌نایت، استیون میلاوسر، تام جونز، مارولین کوک، دان سانسالا و.... منتشر شده است.

لاری دارک سرویراستار این کتاب در مقدمه‌ای که بر این مجموعه درج کرده است، درباره داستان‌های آن و نیز انتخاب آن‌ها به توجه ویژه‌اش به مقوله‌های عشق، طنز و مذهب اشاره کرده است و می‌نویسد: تنوع شگفت‌انگیز داستان‌هایی که خواندم، کار انتخاب برترین‌ها را برایم دشوار می‌کرد و البته آن‌که بخواهم آن‌ها را از یک ژانر انتخاب کنم هم کار مشکلی بود، در نتیجه داستان‌هایی را انتخاب کردم که از نظر ساختار نوشتاری، گیرایی و القای سرگرمی به خواننده جز برترین‌ها باشند. داستان‌های این مجموعه به این ترتیب آثاری هستند که نه تنها برایم جنبه سرگرمی داشتند، بلکه برانگیختگی درونی و حس چالش‌برانگیزی در من ایجاد کردند. این داستان‌ها مقوله‌هایی چون زندگی، مرگ، عشق، طنز، مهربانی، خون، لجن، جنگ، خدا، ترس و جاودانگی را به زیبایی بیان می‌کنند.

این مجموعه داستان با توجه به قدرت ذاتی نهفته در داستان‌های کوتاه انتخاب و گزیده شده است. داستان‌هایی که که اثر لحظه‌ای و کوتاه بر مخاطب ندارد و تاثیری عمیق و جاودانه در روح خواننده به جای می‌گذارد. داستان‌های این کتاب با توجه به این اصل که یک داستان کوتاه پرمایه، پتانسیل ایجاد تحول در آدمی را داراست و می‌تواند در نحوه تفکر و جهان‌بینی فرد تغییراتی جدی و دائمی ایجاد کند، انتخاب شده است. این داستان‌های کوتاه به خواننده خود این اجازه را می‌دهد تا به مرور پدیده‌ها بپردازد و مقولات طرح شده را رمزگشایی کند و مخاطب خود را با این شیوه تا انتها با خود همراه می‌کند.

این کتاب با سرپرستی علی فامیان در ۲۶۰ صفحه و با قیمت 53 هزار تومان توسط نشر نیستان منتشر شده است.