به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ برزین ضرغامی با اشاره به فرارسیدن سی و یکمین سالگرد ارتحال امام راحل، گفت: همزمان با ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) طرح‌های فرهنگی در سطح شهر تهران اکران می‌شود.

وی افزود: این طرح‌ها برگرفته از فرمایشات حضرت امام و وصیت‌نامه الهی و سیاسی ایشان تهیه و تدوین شده است و سعی شده از جملاتی که برگرفته از مسائل روز جامعه و از دغدغه شهروندان است در این طرح‌ها استفاده شود.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران تصریح کرد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در سخنرانی‌های اخیر و تاکیدات ایشان به بحث رسیدگی و حمایت از محرومان و موضوعات روز، از کلماتی که کاربردی‌تر باشند در طرح‌ها استفاده شده است.

ضرغامی ادامه داد: تعهد، تعاون، رفاه‌ اجتماعی، رسیدگی به محرومان و افراد نیازمند جامعه در قالب طرح‌ها گنجانده شده است. از جمله موارد دیگری که در این موازین و عبارات شهروندان شاهد آن هستند فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص امام راحل و شخصیت ایشان است.

وی با اشاره به تقارن سالروز رحلت امام (ره) با سالروز قیام 15 خرداد، گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری و امام خمینی (رحمت الله علیه) در مورد این اتفاق هم در سطح شهر اکران شده است. گفتنی است اکران‌های فرهنگی سازمان زیباسازی شهر تهران در سال 1399 و سی یکمین سالروز ارتحال امام با شعار "امام _انقلاب" اکران شده است.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران یادآور شد: طرح‌های مراسم ارتحال امام بالغ بر 150 اثر و 150 طرح و جمله بود که از این میان 46 اثر انتخاب شده و در سطح شهر اکران می‌شود. شهروندان امسال 46 تصویر و 46 جمله متفاوت از امام راحل در سطح شهر مشاهده خواهند کرد.

ضرغامی با تاکید بر اینکه مقام معظم رهبری فرموده‌اند که بزرگداشت امام (ره) برای همه ما جنبه اعتقادی، ایمانی، عاطفی و انقلابی دارد، گفت: امیدوارم با طرح‌هایی که در سطح شهر اکران می‌شود بتوانیم وفاداری خود را به امام راحل ثابت کنیم و شاهد تاثیر مثبت آن در سطح شهر باشیم.