به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی انتشارات مدرسه، با توجه به استمرار شرایط اضطراری ناشی از ویروس کووید-۱۹ در کشور و همچنین تداوم مبارزه با بیماری کرونا و اهمیت موضوع قطع زنجیره انتقال این ویروس، در انتشارات مدرسه پویش "دوریم و دوستیم" راه‌اندازی شد.

با توجه به ضرورت پرهیز از حضور در اماکن عمومی و روی آوردن به خرید از راه دور پویش "دوریم و دوستیم" از 20 اردیبهشت ماه  شروع  و تا پایان تابستان سال جاری ادامه دارد.

در این پویش که سراسری است سعی شده  آثار همه حوزه‌ها اعم از رمان، داستان، علمی، آموزشی و روانشناسی و... از انتشارات مدرسه و 20 ناشر برگزیده قابل دسترسی باشد تا علاقه‌مندان بتوانند راحت‌تر و با توجه به نیاز خود خرید کنند.

در این پویش تدابیری برای تجهیز کتابخانه‌های مدارس برای  معلمان و دانش آموزان، کتاب‌فروشی‌ها، نمایندگی‌ها و پاتوق‌های فرهنگی و برگزاری مسابقات کتاب‌خوانی و نمایشگاه کتاب آن‌لاین اندیشیده شده است. برنامه‌های دیگری هم با این پویش همراه است که متعاقبا اعلام خواهد شد.

علاقه‌مندان با مراجعه به پایگاه خبری انتشارات مدرسه به نشانی ‌www.madresehpub.ir می‌توانند با کلیک روی کتاب‌های انتشارات مدرسه، منتخب کتاب‌های سایر ناشران و کتاب و محصولات آموزشی آثار مورد نظر پویش را انتخاب و خریداری کنند.