سرویس فرهنگ و ادبیات هنرآنلاین: رمان "امارت شر" اثر مجتبا هوشیار محبوب منتشر شد. رمان "امارت شر" که اثری در زمره‌ ادبیات ژانر محسوب می‌شود، در روزهای پایانی اسفندماه در انتشارات کتابسرای تندیس نشر یافت.

هوشیار محبوب پیش از این، خبر از انتشار رمانی چند جلدی داده بود که "امارت شر" جلد نخست آن است؛ البته، هر جلد از این مجموعه رمان، ساختار و داستان مستقلی دارد.

اتفاقات "امارت شر"، در سرزمینی مجهول و جعلی روی می‌دهد که در آن صوفیانی به نام صوفیانِ نالی در ایالتِ دی‌سرا از قدرت گسترده‌ سیاسی برخوردارند. قهرمان این مجموعه، پلیسی است به نام شمس رودکناری که از مأموران ویژه‌ پلیس پایتخت یا ایالت نیروان است.

"امارت شر" در 288 صفحه و با قیمت 45 هزار تومان منتشر شده است.

از مجتبا هوشیار محبوب، پیش از این پنج کتاب منتشر شده است: داستان بلندی با نام "آقای مازنی و دلتنگی‌های پدرش" (نشر روزگار) ، اثری پژوهشی-انتقادی با عنوان "از رمان؛ جستارهایی پیرامون آثار هوشنگ گلشیری" (نشر روزگار)، داستان بلند "آن‌ها با شاعری که خیلی دوستش داشتند بد تا کردند" (نشر چشمه)، داستان بلند "روزهای آبی، شب مکافات" (نشر آرادمان) و کتاب "زندگی من به مثابه‌ یک سوژه" که ترجمه‌ای بود از چند شاعر ناشناخته که در نشر آرادمان منتشر شد. داستان بلند آقای مازنی و دلتنگی‌های پدرش از سوی جایزه ادبی واو (رمان متفاوت)، اثر شایسته تحسین سال 90 انتخاب شد.

امارت+شر

اگر می‌خواهید "امارت شر" را که روایت جنایی خواندنی و اثرگذاری است، در روزهای خانه‌نشینی اسفند و فروردین بخوانید می‌توانید؛ برای ثبت سفارشِ اثر در صفحه اینستاگرامی "کتاب کابوک"، مبلغ  ۴۵ هزار تومان (قیمت پشت جلد) به شماره حساب معرفی شده در پیج ketabekabook@ واریز کنید و عکسِ فیش واریزی را به همراه آدرس پستی، کد پستی و شماره همراهتان به صورت دایرکت برای  این صفحه اینستاگرامی "کتاب کابوک"  بفرستید تا هر آن‌جا که هستید با پست رایگان آن را تحویل بگیرید.

همچنین می‌توان به صفحه فروش آنلاین "امارت شر" در سایت اینترنتی انتشارات کتابسرای تندیس بروید و سفارش‌تان را ثبت کنید. برای رسیدن راحت‌تر به این صفحه روی لینک کلیک کنید.