به گزارش هنرآنلاین براساس اخبار رسیده، تمامی انجمن‎های فرهنگی، شرکت‎های تعاونی مرتبط با کتاب، کانون‎های فرهنگی و تبلیغاتی و شرکت‎هایی که اجازه تبلیغات دارند می‎توانند پیشنهادهای خود را درباره تبلیغات در سالن‌های بخش‎های عمومی، آموزشی، دانشگاهی، کودک و نوجوان و بین‎‌الملل این دوره از نمایشگاه کتاب تهران تا تاریخ ۱۲ اسفندماه سال جاری به دبیرخانه کمیسیون معاملات سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران ارسال کنند.

دبیرخانه کمیسیون معاملات سی و سومین نمایشگاه بین‎المللی کتاب تهران در خیابان انقلاب، بین فلسطین و صبا، پلاک ۱۰۸۰، موسسه نمایشگاه‎های فرهنگی ایران واقع است.

شرایط و نحوه تبلیغات در سایت نمایشگاه کتاب تهران به آدرس Tibf.ir  اعلام شده است.

سی و سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار "کتاب یعنی زندگی" از ۲۶ فروردین تا ۵ اردیبهشت سال ۹۹ در مصلای امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.

 

جشنواره "شعر و داستان انقلاب" تا 15 فروردین 99 تمدید شد

دبیرخانه دوازدهمین جشنواره شعر و داستان انقلاب با اعلام خبر تمدید مهلت ارسال اثر به این رویداد تا 15 فروردین 99، از علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره درخواست کرد تا آثار خود را با توجه به ضوابط و مقررات اعلام شده در فراخوان ارسال کنند.

مهلت ارسال اثر به این جشنواره پیش از این 30 بهمن ماه اعلام شده بود.

این رویداد در بخش شعر با موضوعات عدالت و انسانیت، وحدت امت اسلامی، رفعت ملی، اخلاق و معارف دین، گفتمان انقلاب اسلامی و مقاومت به صورت مجموعه شعر و کتاب و تک اثر در قالب های سنتی، نو و نیمایی، کودک و نوجوان پذیرای آثار شاعران است.

همچنین در بخش داستان شامل موضوعاتی نظیر مسایل و رویدادهای سال‌های قبل و روزهای پیروزی انقلاب و پس از آن تا امروز، دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی، نقش و جایگاه انقلاب اسلامی در رهبری، وحدت، انسجام ملی و همراهی با جریان‌های استکبارستیز جهان با تاکید بر هویت اسلامی و مقاومت در قالب‌های رمان و داستان کوتاه بزرگ‌سال و کودک و نوجوان است.

دوازدهمین جشنواره "شعر و داستان انقلاب" به همت مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری و موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می توانند جزییات فراخوان را در سایت سپهر سوره هنر به نشانی www.artfest.ir  دنبال کنند یا با شماره دبیرخانه 84172204-021 تماس بگیرند.