به گزارش هنرآنلاین به نقل از ستاد خبری سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، سیدرفیع احمد جواهری درباره تعداد ناشران ثبت‎نام کننده برای حضور در این دوره از نمایشگاه کتاب تهران گفت: تا ساعت 24 روز جمعه یازدهم بهمن ماه یک‌هزار و 51 ناشر ثبت‌نام خود را در سایت نمایشگاه کتاب تهران انجام داده‌اند.

او درباره تفکیک ناشران ثبت‎نامی توضیح داد: 127 ناشر کودک و نوجوان، 725 ناشر عمومی، 158 ناشر دانشگاهی و 41 ناشر آموزشی تاکنون ثبت‎نام خود را انجام داده‎اند.

بر اساس این گزارش و بر اساس اعلام دبیرخانه بر اساس تفکیک استانی تعداد 762 ناشر از تهران و 289 ناشر از استان‎ها و 984 ناشر خصوصی و 66 ناشر دولتی برای حضور در این دوره از نمایشگاه ثبت‎نام کرده‌اند.

ناشران متقاضی تا تاریخ 14 بهمن ماه فرصت دارند برای ثبت‎نام به سایت www.tibf.ir مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند. همچنین دبیرخانه کمیته ناشران داخلی، مستقر در طبقه منهای یک اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران، از ساعت ۹ الی ۱۶ با شماره تلفن ۶۶۱۷۶۳۶۸ پاسخ‌گوی ناشران خواهد بود.

همچنین ناشران می‎توانند به صورت غیرحضوری با آدرس ایمیل ‌nasheran@tibf.ir مکاتبه کنند.

سی و سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار "کتاب یعنی زندگی" از ۲۶ فروردین تا ۵ اردیبهشت سال ۹۹ در مصلی امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.