به گزارش هنرآنلاین به نقل از  روابط عمومی موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، در هجدهمین دوره نمایشگاه کتاب کرمان 496 ناشر داخلی، بین‌المللی و الکترونیک در 3 سالن  96 هزار 885 عنوان کتاب را در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی کرمان به علاقه‌مندان عرضه می کنند.

۹ کتاب‌فروشی از استان در قالب طرح "همراه" با ستاد برگزاری نمایشگاه تعامل و همکاری خواهند داشت. برای این نمایشگاه مبلغ 650 میلیون تومان بن کارت یارانه‌ای الکترونیکی خرید کتاب در نظر گرفته‌شده است که از طریق بانک عامل مستقر در نمایشگاه با ارائه کارت ملی به بازدیدکنندگان ارائه می‌شود. بن‌های توزیع‌شده تا سه هفته پس از اتمام نمایشگاه در کتاب‌فروشی‌های منتخب، دارای اعتبار خرید خواهند بود.

در مدت یک هفته برگزاری این رویداد فرهنگی، برنامه‌های جنبی مختلفی در نظر گرفته‌شده است که می‌توان به برگزاری نشست‌های تخصصی با محوریت کتاب و کتاب‌خوانی، نمایش تابلوهایی درباره بیانیه گام دوم انقلاب، رونمایی از تازه‌های نشر استان، مراسم تقدیر و تشکر از دست‌اندرکاران حوزه کتاب، ایستگاه نقاشی و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان، نشست‌های تخصصی در حوزه سبک زندگی و آسیب‌های اجتماعی، شب‌شعر و... اشاره کرد.

هجدهمین نمایشگاه کتاب استان کرمان از تاریخ 7 تا 13 دی‌ماه از ساعت 09:30 تا 20 پذیرای علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی خواهد بود.