به گزارش هنرآنلاین به نقل از ستاد خبری بیست و هفتمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، فرهاد تیمورزاده در تشریح برنامه‌های این کتابفروشی در هفته کتاب، گفت: نشست و "گپ‌وگفت پزشکان اهل قلم" که در کنار طبابت به داستان‌نویسی و سرودن شعر و انتشار آثارشان پرداخته‌اند، پنجشنبه 30 آبان ماه هم‌زمان با روز "کتابگردی" از ساعت ۱۴ تا ۱۶ در محل کتابفروشی تیمورزاده برگزار می‌شود.

او نشست با پزشکان را فرصتی برای معرفی فرهیختگانی دانست که در کنار حرفه و تخصص اصلی خود به کتاب و کتابخوانی و نویسندگی نیز توجه ویژه‌ای دارند.

تیمورزاده افزود: روز پنج‌شنبه 30 آبان ماه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ برنامه‌ای ویژه برای کودکان با حضور ماهرخ سالاری انجام خواهد شد.

او در ادامه از همراهی حضور کتابفروشی تیمورزاده در "طرح پاییزه" خبر داد و گفت: کتابفروشی تیمورزاده کتاب‌های تخصصی حوزه پزشکی، عمومی در بخش سلامت و کتاب کودکان را به علاقه‌مندان این حوزه ارائه می‌دهد.

مدیر کتابفروشی و انتشارات تیمورزاده در بخش دیگری از سخنان خود به حادثه آتش‌سوزی در انبار این انتشاراتی اشاره کرد و ادامه داد: طی آتش‌سوزی که در شب بارندگی دو شب گذشته در انبار کتاب این انتشاراتی در قرچک رخ داد، ۱۰۰ درصد انبار طعمه حریق شد.

او کتاب‌ها و پوسترهای سوخته در آتش را ۳۷۰ هزار نسخه پوستر علمی و آموزشی، ۳۷۰ هزار نسخه کتاب کودک و نوجوان، ۲۰۰ هزار نسخه کتاب عمومی و ۶۰ هزار نسخه کتاب پزشکی به همراه تمامی قفسه‌های چوبی و فلزی و دستگاه‌ها و زینگ‌های موجود در انبار عنوان کرد.

کتابفروشی تیمورزاده فعال در حوزه پزشکی و سلامت در بلوار کشاورز، ابتدای ۱۶ آذر، پلاک ۶۸ واقع شده است.

بیست و هفتمین دوره هفته‌ کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار "حال خوش خواندن" از تاریخ ۲۳  آبان ماه در سراسر کشور آغاز شده است و تا ۳۰ آبان ماه ادامه دارد.