به گزارش هنرآنلاین براساس اخبار رسیده از ستادخبری و رسانه‌ای بیست و هفتمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، انجمن نویسندگان کودک و نوجوان در بیست و هفتمین دوره هفته کتاب به مناسبت تجلیل از یک عمر تلاش مداوم پیش‌کسوتان عرصه ادبیات کودک و نوجوان نشستی را تحت عنوان "گرامی‌داشت پیش‌کسوتان ادبیات کودک و نوجوان" برگزار خواهند کرد.

این نشست ساعت 16روز چهارشنبه 29 آبان ماه، در محل انجمن نویسندگان کودک و نوجوان برگزار می‌شود و از سه تن از پیش‌کسوتان ادبیات کودک و نوجوان تجلیل خواهد شد.

 

برگزاری هفدهمین نمایشگاه کتب کاربردی و دانشگاهی در هفته کتاب

هفدهمین نمایشگاه کتب کاربردی و دانشگاهی در آبان ماه و هم‌زمان با هفته کتاب در محل کتاب‌خانه مرکزی دانشگاه تهران برپا خواهد شد.

احد رضایی مدیرعامل انجمن فرهنگی ناشران بین‌المللی ایرانیان، درباره برگزاری هفدهمین نمایشگاه کتب کاربردی و دانشگاهی گفت: این رویداد بعد از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، بزرگ‌ترین نمایشگاهی است که کتاب‌های دانشگاهی اورجینال در آن عرضه می‌‌شود.

او افزود: هفدهمین نمایشگاه کتب کاربردی و دانشگاهی با هدف تامین منابع علمی دانشگاه‌ها و مراکز علمی از 19 تا 22 آبان ماه و هم‌زمان با هفته کتاب در محل کتاب‌خانه مرکزی دانشگاه تهران برپا خواهد شد.

رضایی توضیح داد: کتاب‌های عرضه شده در این نمایشگاه مربوط به سال‌های 2017 تا 2019 است که با تخفیف مناسب در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

بر اساس این گزارش، فهرست کتاب‌های عرضه شده در سایت انجمن به آدرس  www.anjomannasheran.com بارگذاری شده ‌است.

بیست و هفتمین دوره هفته‌ کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار "حال خوش خواندن" از تاریخ 23 تا 30 آبان ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.