به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی موسسه خانه کتاب، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان با همکاری انجمن نویسندگان و مولفان هرمزگان و موسسه خانه کتاب سومین جشنواره "کتاب سال خلیج فارس" را برگزار می‌کند.

سومین جشنواره "کتاب سال خلیج فارس" در دو بخش "آثار حوزه خلیج فارس" و "کتاب‌های منتشر شده در استان هرمزگان و یا درباره هرمزگان" برگزار می‌شود.

آثار ارسالی در بخش خلیج فارس باید از ابتدای ۱۳۹۶ تا پایان ۱۳۹۷ در کل کشور منتشر شده باشند و در بخش کتاب‌های منتشر شده در استان هرمزگان یا درباره هرمزگان، پدیدآور اثر (نویسنده، مصحح، مترجم، ناشر و...) هرمزگانی یا مقیم هرمزگان باشد یا اثر درباره هرمزگان باشد.

بر اساس این فراخوان، کتاب‌های منتشر شده قبل از ۱۳۹۶ درصورتی که در جشنواره‌های قبلی شرکت نکرده باشند، پذیرفته می‌شوند.

گفتنی است، ارسال دو نسخه از هر کتاب به دبیرخانه جشنواره الزامی است و شماره همراه پدیدآور و آدرس پستی باید در کتاب ارسالی درج شود. همچنین، کتاب‌های ارسالی بازگردانده نخواهد شد.

علاقه‌مندان برای شرکت در سومین جشنواره "کتاب سال خلیج فارس" تا ۳۰ دی ماه مهلت دارند تا آثار خود را به دبیرخانه جشنواره به نشانی بندرعباس، خیابان شهید آیت‌الله غفاری، فرهنگسرای طوبی، انجمن نویسندگان و مولفان استان هرمزگان، دبیرخانه جشنواره کتاب سال خلیج فارس ارسال کنند.

متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۹۱۷۲۸۲۲۷۸۶ تماس بگیرند.