به گزارش هنرآنلاین براساس خبر رسیده، جلسه نقد و بررسی کتاب صوتی "هیچکس مثل تو مال اینجا نیست" اثر میراندا جولای و ترجمه فرزانه سالمی که با صدای گلاره عباسی صوتی شده است، در نشر چشمه برگزار می‌شود.

این مراسم با حضور نابینایان و بینایان حاصل مشارکت سوینا با نشر چشمه است و چهره‌هایی چون مسعود فروتن، مهدی یزدانی‌خرم، پوریا عالمی، گلاره عباسی و مجید سرایی در آن حضور دارند.

مهدی یزدانی‌خرم به عنوان منتقد بینا به نشست می‌آید و مجید سرایی روزنامه‌نگار نیز منتقد نابینایی است که در این نشست حضور خواهد داشت.

همچنین مسعود فروتن در این مراسم که در رادیو سوینا نیز پوشش داده خواهد شد درباره کتاب صوتی سخنرانی خواهد کرد.

رادیو سوینا به نشانی http://sevinagroup.com/radio/ برای نابینایان ساکن در شهرستان‌ها این فرصت را ایجاد می‌کند تا هر ماه دو بار در جریان نقد و بررسی کتاب‌های صوتی باشند. @Sevinagroup نشانی گروه سوینا در تلگرام و اینستاگرام است.

نشست نقد و بررسی "هیچکس مثل تو مال اینجا نیست" هفته آینده سه‌شنبه 2 مهر از ساعت 17 الی 19 در نشر چشمه کارگر برگزار می شود.

علاقه‌مندان جهت تهیه‌ این کتاب صوتی می‌توانند با شماره تلفن 02188333588 داخلی 500 خانم شفیعی و یا ایمیل radiogousheh@gmail.com تماس حاصل کنند تا کتاب به صورت فایل برایشان ارسال شود.