به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران، کتابداران و کارکنان کتابخانه‌های عمومی استان تهران با شرکت در راهپیمایی روز قدس همبستگی خود را با مردم مظلوم فلسطین اعلام می‌کنند.

در این آیین با برپایی غرفه‌ای در مسیر راهپیمایی به ترویج فرهنگ رضوی و معرفی جشنواره کتابخوانی رضوی در بین روزه‌داران نیز می‌پردازند.

اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران با تدارک غرفه‌ای در خیابان چهارراه ولیعصر (عج)، اقلام تبلیغاتی شامل تراکت و بروشور معرفی منابع نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و معرفی کتابخانه‌های عمومی استان را بین حاضران توزیع می‌کنند.

همچنین شرایط لازم جهت حضور کودکان و نوجوانان در غرفه اداره کل فراهم شده است و در این روز نشست‌های معرفی و قصه‌گویی منابع جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار خواهد شد. کودکان پس از شنیدن داستان‌های کتاب به ترسیم آموخته ذهنی خود از قصه می‌پردازند و به این شیوه در مسابقه بزرگ کتابخوانی رضوی شرکت می‌کنند.

علاقه‌مندان جهت حضور در غرفه اداره کل می‌توانند روز جمعه 10خرداد ماه مصادف با روز جهانی قدس به نشانی خیابان انقلاب، بعد از چهارراه ولیعصر(عج)، ضلع شرقی پارک دانشجو، نبش خیابان رازی مراجعه کنند.