به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط‌عمومی "جایزه فرشته"، پس از برگزاری چهار دوره "جایزه‌ فرشته" و با توجه به حضور جوانان علاقه‌مند به حوزه‌های داستان‌نویسی و عکس، شهرکتاب فرشته تصمیم بر آن گرفت تا پنجمین دوره‌ از این اتفاق فرهنگی هنری را با موضوع "جاده" در دو بخش داستان کوتاه و عکس و با هدف کشف و معرفی استعدادهای درخشان، ترویج فرهنگ کتابخوانی، ترویج زبان فارسی و ضرورت نگاهی متفاوت به عکاسی برگزار کند.

با این هدف و پس از بررسی‌های کارشناسی، کاوه فولادی‌نسب، حسن محمودی و آرش صادق‌بیگی اعضای هیات انتخاب و ناهید طباطبایی، علی خدایی و شیوا ارسطویی داوران بخش داستان کوتاه پنجمین دوره "جایزه فرشته" خواهند بود.

در بخش داستان کوتاه، آثار ارسالی باید در فرمت doc یا docx بوده و حداکثر تعداد کلمات ۳۵۰۰ کلمه باشد. همچنین داستان ارسالی شرکت‌کنندگان در این رقابت نباید پیش از این در جایی منتشر شده باشد، مضافا این که هر نویسنده امکان ارسال تنها یک اثر را به دبیرخانه "جایزه فرشته" خواهد داشت.

علاقه‌مندان برای تکمیل فرم ثبت‌نام آنلاین و ارسال آثار خود می‌توانند به وب‌سایت "جایزه فرشته" به نشانی: http://jayezefereshteh.org مراجعه کنند.

مهلت ارسال آثار از یکم دی‌ماه ۱۳۹۷ لغایت سی‌ویکم فروردین ماه ۱۳۹۸ خواهد بود.

همچنین علاقه‌مندان جهت هرگونه سوال می‌توانند با شماره ۰۹۰۲۸۲۲۰۰۴۵ از طریق تلگرام در ارتباط باشند.

"جایزه فرشته" پس از یک دوره تجربه چهارساله، از امسال به صورت بین‌المللی برگزار خواهد شد.

مراسم اختتامیه جایزه فرشته، خردادماه ۱۳۹۸ در تهران برگزار می‌شود.