به گزارش هنرآنلاین به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در این مراسم علی‌اصغر کاراندیش معاون سابق توسعه مدیریت و منابع با اشاره به اینکه دوره‌ای که ما در آن هستیم یکی از دوران‌های خوب برای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است، گفت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این دوره سعی دارند در تغییرات مدیریتی از داخل مجموعه مدیرانی را انتخاب کنند و این به رشد مدیران کمک خواهد کرد.

وی در مورد انتخاب لادن حیدری به عنوان معاون جدید توسعه مدیریت و منابع نیز خاطرنشان کرد: انتخاب خانم حیدری از داخل مجموعه یک انتخاب درست است زیرا ایشان نسبت به بدنه کار وزارتخانه آشنایی لازم را دارند، وی ۴ سال است که ارتباط تنگاتنگ با معاونت توسعه مدیریت و منابع دارد بنابراین نسبت به مشکلات استان‌ها و وزارتخانه کاملا آگاه است.

معاون جدید حقوقی، امور مجلس و استان‌ها تاکید کرد: همگرایی بین دو معاونت توسعه مدیریت و منابع و معاونت حقوقی، امور مجلس و استان‌ها بسیار امر مهمی است زیرا نباید کارهای موازی بین دو معاونت صورت بگیرد، اگر این اتفاق رخ دهد هم هزینه‌ها بالا می‌رود و هم از کارآیی معاونت‌ها کم می‌شود، این دو معاونت با تعامل می‌توانند از مشکلات پیش‌روی دو معاونت جلوگیری کنند و به سمت بهره‌وری بیشتر بروند.

کاراندیش یادآور شد: مدیران باید از نیروهای داخلی خود حمایت و به رشد آنها کمک کنند و امید است با بهره‌گیری از داخل مجموعه بتوانیم توان خود را بیش از پیش بالا ببریم. نباید فراموش کرد که مدیریت نیروی داخلی بهره‌وری آن را بالا می‌برد، همچنین افزایش انگیزه برای پرسنل امری ضروری است که نباید آن را نادیده گرفت.

آیین-تکریم-ومعارفه-معاونان-مدیریت-تو-سعه-ومنابع-حقوقی-امور-مجلس-واستان-ها-97-8-28-10

هیچ‌گاه حسرت فرصت از دست رفته را نداشتم

در ادامه این مراسم سید هادی حسینی معاون سابق حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز اظهار کرد: دوران فعالیت بنده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی یک تجربه خوب برای من بود، این تجربه از زمان آقای صالحی امیری شکل گرفت و من توانستم دوران خوبی را در زمان ایشان و پس از آن در دوره آقای صالحی داشته باشم.

وی ادامه داد: انتخاب جدید برای معاونت حقوقی، امور مجلس و استان‌ها بسیار انتخاب مناسبی بود. نظام جمهوری اسلامی ایران یک نظام برگرفته از مردم بوده و از خون شهدا پایه‌ریزی شده است به همین خاطر نمی‌توان از این نظام به راحتی گذشت. پس هرکسی در هر پست و مقامی قرار دارد باید در جای خود کارش را به درستی انجام دهد.

حسینی تصریح کرد: بنده سعی کردم در زمان کار خود به گونه‌ای عمل کنم که هیچگاه حسرت فرصت از دست رفته را نداشته باشم، پس ما باید این حس را داشته باشیم که ایران برای همه ماست و ملت ما را در این پست و مقام‌ها قرار دادند تا به آنها خدمت کنیم.

وی افزود: هر اتفاقی که به شکل بد رخ دهد قطعا مقصر ما هستیم و مردم می‌توانند از ما مطالبه کنند، با این وجود همه انسان هستیم و ممکن است در بسیاری از موارد تصمیمات ما اشتباه باشد اما باید کار کرد و سعی در اصلاح امور داشت.

آیین-تکریم-ومعارفه-معاونان-مدیریت-تو-سعه-ومنابع-حقوقی-امور-مجلس-واستان-ها-97-8-28-14

به دنبال تحقق اهداف کوتاه‌مدت و بلندمدت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هستیم

لادن حیدری معاون جدید توسعه مدیریت و منابع نیز در بخش پایانی این مراسم اظهار کرد: از اعتماد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به نیروی داخلی و به ویژه نیروی زنان در مجموعه تشکر می‌کنم، همچنین باید از مشاوره‌های آقای حسینی نیز کمال قدردانی را داشته باشیم و از راهنمایی‌ وی نهایت بهره را ببریم، همچنین حمایت همه جانبه آقای کاراندیش نیز ستودنی است و امید است در آینده بتوانیم از منابع بیت‌المال حفاظت کنیم.

وی ادامه داد: معاونت توسعه مدیریت و منابع قلب تپنده یک دستگاه است، زیرا نیروی انسانی که رکن اصلی یک دستگاه به شمار می‌رود توسط این مرکز هدایت می‌شود، به همین خاطر محوریت معاونت‌های ستادی و پاشنه سایر دستگاه‌ها حوزه معاونت تو‌سعه مدیریت و منابع است.

معاون جدید توسعه مدیریت و منابع گفت: ارتقا همکاران و بهبود وضع اقتصادی که همیشه در دستور کار این معاونت بوده است ادامه پیدا می‌کند و امید است بتوانیم اهداف بلندمدت و کوتاه‌مدت نظام در وزارت فرهنگ و‌ارشاد اسلامی را محقق کنیم.

در پایان این مراسم سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اهدا لوح تقدیر از خدمات معاونان پیشین قدردانی کرد و احکام معاونان جدید به آنها ابلاغ شد.

کاراندیش و خداحافظی با همکاران توسعه مدیریت و منابع

کاراندیش

کاراندیش معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پیش از ترک معاونت توسعه مدیریت و منابع با همکاران پرتلاش خود دیدار و از همراهی و زحمات آنها تقدیر کرد. 

این عکس کاراندیش با مدیران زن معاونت توسعه مدیریت ومنابع از یک جهت بسیار حائز اهمیت است زیرا همه مدیران خانم در دولت یازدهم و دوازدهم منصوب شده اند و نشانه اعتماد کاراندیش بانوان توانمند کشورمان است.