به گزارش هنرآنلاین به نقل از شرق،  در این نامه آمده:  "اعضاء محترم شورای عالی تهیه‌کنندگان؛با سلام و احترام، اینجانب از آقای مسعود کیمیایی به دلیلی عدم رعایت قرارداد فی‌مابین شاکی بوده و قبلا به تاریخ ٠٧/١١/٩٥ نامه‌ای برای دبیر محترم شورای‌عالی تهیه‌کنندگان ارسال نموده‌ام.

لازم به توضیح است که طی نامه‌های تاریخ ١٠/٨/٩٥، ٢٢/٨/٩٥،  ٢٢/٩/٩٥،  ١/١٠/٩٥،  ٧/١٠/٩٥ و ٢٠/١٠/٩٥ و نیز اظهارنامه ١٤/١١/٩٥ هیئت داوری خانه سینما را به عنوان داور مرضی‌الطرفین براساس اساسنامه خانه سینما معرفی نموده‌ام و مستحضر هستید که نامه‌های ارسالی فاقد وجاهت قانونی بوده و اظهارنامه تأییدی بر مکاتبات فی‌مابین مطابق قانون خانه سینما می‌باشد و علاوه بر اینکه آقای کیمیایی حکمیت خانه سینما را نپذیرفته‌اند، اعلام نموده‌اند که اینجانب به دادگاه شکایت کرده‌ام".

بخش دیگر این نامه به‌این شرح است: "اینجانب مراتب اداری و قانونی را پیگیری کرده و خواهم کرد و قطعا اگر خانه سینما حامی هنرمندان و هنربانان به عنوان داور توسط آقای کیمیایی پذیرفته نشود، پرونده از خانه سینما خارج و پیرو اختلافات حقوقی به قوه قضائیه ارسال می‌شود.

اعتبار و میزان مشروعیت "خانه سینما" با عملکرد آقای کیمیایی در حال خدشه‌دارشدن است و اینجانب حسن‌نیت خود را با پیگیری قانونی توسط خانه سینما ثابت نموده‌ام. امیدوارم اعضاء محترم شورای‌عالی تهیه‌کنندگان برای برون‌رفت از خلاف‌های مکرر استاد کیمیایی که باعث متضرر شدن بیشتر و بیشتر اینجانب می‌شود تدبیری بیندیشند و خواهشمند است ضمن بررسی قرارداد فی‌مابین اینجانب و آقای مسعود کیمیایی نظر قطعی خود را اعلام فرمایید.

با تشکر/ منصور لشکری‌قوچانی، تهیه‌کننده "قاتل اهلی".