به گزارش هنرآنلاین، فیلمبرداری فیلم سینمایی "بیست و یک روز بعد" به کارگردانی سیدمحمدرضا خردمندان و تهیه‌کنندگی باشگاه فیلم سوره با مدیریت فیلمبرداری علیرضا برازنده در دهکده المپیک به نیمه رسید و نخستین تصویر از بازی ساره بیات در این فیلم منتشر شد.

هم اکنون تیم تولید "بیست و یک روز بعد" پس از محمدشهر کرج و قلعه حسن جان، برای تصویربرداری صحنه ‌های داخلی به لوکیشن دفتر فیلمسازی در دهکده المپیک رسیدند.

"بیست و یک روز بعد" ملودرامی اجتماعی از قصه زندگی نوجوانی به نام "مرتضی" است که در راه تحقق آرزوی ناکام پدرش، با چالش بسیاری روبرو می شود.

ساره بیات، حمیدرضا آذرنگ و امیرحسین صدیق از جمله بازیگران بزرگسال این فیلم هستند و مهدی قربانی و حسین شریفی دو بازیگر نوجوان "بیست و یک روز بعد" را تشکیل می دهند.

ساره بیات


مهدی قربانی، بازیگر نوجوان سینمای ایران، نقش اصلی این فیلم را برعهده دارد که سودای فیلمسازشدن در سر دارد. ساره بیات نیز در این فیلم با گریمی متفاوت در نقشی تازه در سینمای ایران جلوی دوربین رفته است. عوامل در تلاش اند تا با تدوین همزمان، این فیلم را برای سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر آماده کنند.

در خلاصه داستان "بیست و یک روز بعد" آمده است: همیشه همینجوریه! آخرین بار هوا ابر شد. باد گرفت. درختا داشتن از جا کنده میشدن. اونقدر بارون شدید شد که سیل شهرو گرفته بود. پرنده‌ها دور و بر لونههاشون جیغ میکشیدن. یکی از بچهها قسم میخورد خودش دیده خورشید یکی دوبار نورش کم و زیاد شده...!

جلال فاطمی، رضا استادی، سینا رازانی، مسعود چوبین، مهسا هاشمی، راستین عزیزپور، امیرعلی محمودی، ارکین توتونچی، ابوالفضل باشی و پیمان رسولی از دیگر بازیگرانی هستند که در نخستین محصول سینمایی باشگاه فیلم سوره نقش‌آفرینی خواهند کرد. باشگاه فیلم سوره زیر نظر سازمان سینمایی حوزه هنری است.