به گزارش هنرآنلاین، محمد خزاعی معاون وزیر و فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان سینمایی به همراه قادر آشنا معاون توسعه فناوری و مطالعات و یزدان عشیری مدیر کل روابط عمومی سازمان سینمایی در منزل محمد کاسبی حضور یافتند.

رئیس سازمان سینمایی در این دیدار با اشاره به سابقه طولانی حضور محمد کاسبی در فیلم‌های ارزشمند، گفت: آقای کاسبی سابقه‌ای طولانی و روشن در ایفای نقش‌های متفاوت و جذاب در ژانرهای مختلف تاریخی، دینی، اجتماعی، دفاع مقدس و طنز دارند و این نشان از توانایی‌های ایشان برای حضور در آثار گوناگون دارد.

محمد خزاعی با توضیح اینکه آقای کاسبی از بازیگران محبوب و از افتخارات این عرصه هستند، تصریح کرد: ایشان کارنامه پربار و تاثیرگذاری در آثار فاخر چهار دهه گذشته دارند و مردم ما خاطرات خوبی از حضور ایشان در این آثار دارند.

خزاعی در این دیدار برای این هنرمند پیشکسوت و گزیده کار، آرزوی عافیت و شفای عاجل کرد و برای هر گونه کمک و مساعدت برای بهبود و درمان وی اعلام آمادگی کرد.

محمد کاسبی از هنرمندان مطرح سینما و یکی از پایه گذاران حوزه هنری است که در فیلم‌هایی چون: بدوک، همسفر، زنگ‌ها، پناهنده، حمله به اچ ۳، ماه و خورشید، دایره سرخ، براده‌های خورشید، مریم مقدس، دنیای وارونه و... ایفای نقش کرده است. کاسبی برای ایفای نقش متفاوت و هنرمندانه در فیلم «پدر» به کارگردانی مجید مجیدی موفق به دریافت جایزه از جشنواره فیلم فجر و برای فیلم‌های «بدوک» و «دیوار» نامزد دریافت جایزه از این جشنواره شد.