به گزارش هنرآنلاین، فهرست بازیگران رئالیتی‌‌شوی «پدرخوانده» ساخته سعید ابوطالب معرفی شد و در این میان از بازیگران «شب‌های مافیا» نیز برای حضور در این برنامه جدید دعوت شده است. ابوطالب پیش‌تر اعلام کرده بود «پدرخوانده» نسبت به «شب‌های مافیا» سناریو پیچیده‌‌تر دارد، به گونه‌ای که بازیکنان یک ماه مشغول یادگیری و تمرین روند مسابقه بوده‌اند.

لوکیشن این رئالیتی شو انبار فرضی قاچاق مافیای سیسیل ایتالیاست و در یک سناریوی ۱۱ نفره شامل سه مافیا و یک پدرخوانده قدرتمند، ۷ شهروند و یک نقش مستقل پیش می‌رود. به گفته کارگردان اثر، فصول فینال این رئالیتی شو با دوربین ۳۶۰ درجه ضبط می شود.

کامبیز دیرباز بازیگر سینما و تلویزیون گرداننده «پدرخوانده» خواهد بود و هنرمندانی همچون پژمان بازغی، بهاره افشاری، ترلان پروانه، امیرمهدی ژوله، امیرعلی نبویان، مجید واشقانی، امیرحسین رستمی، سمیرا حسن‌پور، سیما تیرانداز، کامران تفتی، شکیب شجره، عباس غزالی، علی صالحی، فرزاد حسنی، بیژن بنفشه‌خواه، سید جواد هاشمی، باربد بابایی، ارسلان قاسمی، صحرا اسداللهی، سپند امیرسلیمانی، کمند امیرسلیمانی، حسین سلیمانی، علی صبوری، معین زندی (ضد)، میثم درویشان‌پور ، مجتبی پوربخش و حدیث میرامینی بازیگرانی هستند که تا به حال مقابل دوربین این رئالیتی‌شو رفته اند. در ادامه نیز بازیگران دیگری جلوی دوربین خواهند رفت.

«پدرخوانده» برای پخش از فیلم نت تولید شده است و به زودی پخش می شود.