به گزارش هنرآنلاین، منصور ضابطیان درباره سریال این شب‌های شبکه یک اظهار کرد: خوشحالم توانستم چند قسمت از «مستوران» را ببینم؛ به نظرم سریال جذابی آمد و امیدوارم ریتم آن تا پایان حفظ شود. همچنین یکی از ویژگی‌های «مستوران» که کمتر مجموعه‌های ایرانی از آن بهره برده‌اند، این است که بر مبنای یک اثر ادبی نوشته شده است.

وی با بیان اینکه "این مجموعه می‌تواند در شبکه‌های تلویزیونی عرب زبان موفق شود"، افزود: سریال بازی های قابل قبولی با استفاده از بازیگرانی با سابقه تئاتری دارد و داشتن پیشینه نمایشی این هنرمندان یکی از امتیازات «مستوران» است.

ضابطیان تاکید کرد: جای قصه‌های کهن ایرانی در تلویزیون ما خالی است، من آدم بی‌حوصله‌ای هستم اما چیزی که بخواهم بگویم در این سریال حوصله‌ام را سر ببرد، وجود نداشت، «مستوران» یک جاهایی به سینما نزدیک می‌شد و معلوم است سازندگان خیلی درگیر زمان‌بندی و اینکه سریع کار را به پخش برسانند نبوده‌اند و روی میزانسن‌ها و حرکت دوربین وقت گذاشته شده است.

مجری «محاکات» در پایان گفت: امیدوارم «مستوران» علاوه بر موفقیت داخلی بتواند در بازار خارج از ایران هم نماینده خوبی برای تلویزیون ما باشد، خوشحال و ذوق‌زده‌ام که ادامه سریال را ببینم.

 سریال ۲۶ قسمتی «مستوران» به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی و مسعود آب‌پرور هر شب ساعت ۲۲:۱۵ روی آنتن شبکه یک می‌رو‌د و بازپخش آن ساعات ۱:۲۰ ، ۸:۴۵ ، ۱۵:۲۰ است.