به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی پروژه، تصویربرداری «نابازیگر» به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا سنگیان و تهیه‌کنندگی مشترک السا فیروزآذر و محمدحسین حسینی آغاز شد. به گفته سنگیان، «نابازیگر» پروژه پربازیگری است که تلاش شده در آن ستاره‌های فعال دهه‌های قبل سینما و تلویزیون به ایفای نقش بپردازند.

کتایون امیرابراهیمی، فرهاد جم، زهرا داوودنژاد، رامین پرچمی، هایده حائری و محمدحسین حسینی اولین گروه بازیگران این فیلم هستند که تاکنون در این پروژه جلوی دوربین رفته‌اند. «نابازیگر» روایتی از زندگی یک نویسنده و کارگردان سینماست که در پنج سال گذشته نتوانسته فیلمنامه‌ای بنویسید و فیلمی کارگردانی کند.

در خلاصه داستان این اثر آمده است: آریا پنج سال است هیچ فیلمنامه‌ای ننوشته و فیلمی کارگردانی نکرده است. او که در روابط زناشویی خود دچار چالش شده، قبول می‌کند بعد از مدت‌ها به کمک یکی از شاگردانش فیلمنامه‌ای سفارشی برای یک نابازیگر بنویسد که قرار است سرمایه‌گذار فیلم باشد. آریا باید فیلمنامه‌ای بنویسد که هم به دل خودش بنشیند هم نابازیگر را راضی نگه دارد.

محمدحسین حسینی سرمایه‌گذار، الیاد فیروزآذر مجری طرح، السا فیروزآذر مشاور کارگردان، اشکان محمدی مدیر تصویربرداری، محمدمهدی سجادی دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز و داریوش اسقایی منشی صحنه برخی از عوامل این فیلم را تشکیل می‌دهند. به زودی عوامل و بازیگران دیگر این فیلم نیز معرفی می‌شوند.