به‌ گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط‌‌‌ عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، در دومین جلسه از فصل هفتم پاتوق که به همت انجمن سینمای جوانان ایران برگزار می‌شود، فیلم‌های‌کوتاه داستانی «خنده بی‌دلیل گوزن‌ها» به‌کارگردانی سجاد ایمانی، «جان داد» به‌کارگردانی سهیلا پورمحمدی، «دشنه» به‌کارگردانی سامان تفرشی و انیمیشن کوتاه «پرنده‌باز» به‌کارگردانی سیداحمد جعفریان به نمایش درمی‌آیند.

در این رویداد محمدتقی فهیم، منتقد سینما به‌عنوان کارشناس ویژه جلسه دوم پس از اکران آثار با کارگردانان فیلم‌ها به گفتگو می‌نشیند و آثار را تحلیل و بررسی تخصصی می‌کند. اجرای برنامه را مصطفی ساجدی بر عهده دارد. به دلیل استقبال علاقه‌مندان و هنرمندان از اولین جلسه فصل هفتم، از این هفته پاتوق فیلم کوتاه در سالن شماره ۶ پردیس سینمایی چارسو با گنجایش بیشتر میزبان علاقه‌مندان و مهمانان خواهد بود.

فیلم کوتاه «خنده بی‌دلیل گوزن‌ها» به‌کارگردانی سجاد ایمانی و نویسندگی مازیار تهرانی در ژانر فانتزی-ماجراجویی، از تولیدات انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر شیراز است.

«جان داد» به‌نویسندگی و کارگردانی سهیلا پورمحمدی، ملودرامی تولید شده در انجمن سینمای جوان - دفتر رودبار است.

سامان تفرشی «دشنه» را در ژانر جنایی کارگردانی کرده، این فیلم کوتاه برداشتی آزاد از داستان «زخم شمشیر» اثر خورخه لوئیس بورخس بوده و به‌تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران ساخته شده است.

انیمیشن کوتاه «پرنده‌باز» را نیز سیداحمد جعفریان نویسندگی و کارگردانی کرده و انجمن سینمای جوانان ایران - دفتر خمینی‌شهر تهیه‌کنندگی آن را برعهده داشته است.

دومین جلسه فصل هفتم پاتوق فیلم کوتاه، دوشنبه ۲۶ اردیبهشت‌ماه ساعت ۱۵ در پردیس سینمایی چارسو، سالن شماره ۶ برگزار می‌‌شود و شامل نمایش آثار و جلسه نقد و بررسی خواهد بود. حضور برای تمامی علاقه‌مندان آزاد و رایگان است.