به گزارش هنرآنلاین، «خانه ما» به کارگردانی مشترک امین کفاش‌زاده و مهدی جبین‌شناس و تهیه‌کنندگی احمد شفیعی به پایان راه رسید. این برنامه که با شروع سال جدید آنتن شبکه سه را در اختیار داشت حال با پایان نهمین قسمت خود به مرحله نهایی رسیده و قرار است جمعه ۱۹ فروردین ساعت ۱۶:۴۵ آخرین قسمت آن روانه آنتن شود تا ببینیم مردم کدام خانواده را به عنوان برگزیده این رقابت یک ماهه انتخاب می‌کنند.

فصل جدید مستند مسابقه «خانه ما» با حضور ۳ خانواده در شهر قم تولید شده است که این خانواده‌ها با شروع فروردین ۱۴۰۱ رقابت خود را آغاز کردند. خانه ما در این فصل تمام تلاش خود را کرده است تا توجه به محیط زیست، سواد مالی و پرورش خلاقیت در ایجاد یک کسب و کار خانوادگی را به درستی در قالب یک مستند مسابقه به تصویر بکشد و مدیریت استفاده از منابع در دسترس را در شرایط حساس و بحرانی به درستی نشان دهد.

عوامل این مستند مسابقه عبارتند از راوی: پیمان طالبی، نویسنده: احسان عمادی، مدیر تدوین: زهره احمدزاده، مدیر تصویربرداری: حسن ناحی، مدیر پروژه: عباس فراهانی سربندی، صدابردار: علیرضا سمرقندی. جدیدترین فصل «خانه ما» تولید شده در استودیو نوبین و محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است.