به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی پروژه، تازه‌ترین فیلم بلند سینمایی دانش اقباشاوی با نام «عموزادگان» برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده می‌شود. نام قبلی این فیلم «زاپاتا» بود. گروه فیلم در تلاش هستند که پس از طی مراحل فنی، تجربه جدید خود را در این دوره از جشنواره فیلم نمایش دهند.

«عموزادگان» با معرفی ۲ چهره جدید به سینما، روایتی قصه‌گو از مشکلات جوانان است. این دومین همکاری دانش اقباشاوی و کریم نیکو نظراست که پیش از این با همدیگر فیلمنامه «تاج محل» را نوشته بودند. همچنین ایرج تقی پور تهیه کنندگی این فیلم را به عهده دارد.

رضا مسعودی، محیا صدر، امیر سماواتی، ایمان غیرتمند، مانی صدیقی، الهام شکیب و علیرضا ساوه درودی از بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

بهراد مهرجو و اویس طوفانی مجریان طرح، احسان شیبانی تدوین، سحر شهامت طراح صحنه، امیر نوبخت صدابردار، مهدی جواهرزاده طراحی و ترکیب صدا، هادی لطفی طراح چهره پردازی، علی احسانی فیلمبردار، فاطمه تقوی عکاس و پریسا ساسانی مشاور رسانه از دیگر عوامل فیلم سینمایی «عموزادگان» هستند.

در خلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده است: «امیر و شهرزاد پسر عمو و دخترعمو یکدیگرند. امیر و شهرزاد دو جوان آبادانی ساکن تهران هستند. امیر و شهرزاد فیلمسازان جوان خوش ذوقی هستند. امیر و شهرزاد گرفتار و بد شانس، اما امیدوارند. شهرزاد به دوربین موبایل و امیر به اسلحه امید دارد. فیلم سینمایی «عمو زادگان» داستان امیدهای پیش بینی نشده امیر و شهرزاد دریایی را روایت می‌کند.»