به گزارش هنرآنلاین، سریال «سرجوخه» به کارگردانی احمد معظمی و تهیه‌کنندگی ابوالفضل صفری از سال گذشته وارد تولید شد. نویسندگی این سریال را سیدحسین امیرجهانی بر عهده دارد که پیش از این در توضیحاتی درباره این سریال گفته بود، دو شخصیت اصلی سریال از دو قشر جامعه یکی از اراذل و دیگری از میان اینفلوئنسرها هستند.

این سریال قرار بود از هفته گذشته سه‌شنبه ۲۷ مهر از شبکه سه پخش شود که در آستانه پخش، به تعویق افتاد و بدون دلایل مشخص روابط عمومی سریال از پخش آن در زمانی دیگر خبر داد. در این چند روز تعلیق، گمانه‌زنی‌های مختلفی درباره ممیزی‌های سریال به وجود آمد و سامان صفاری یکی از بازیگران سریال با گذاشتن پستی اینستاگرامی به این شائبه‌ها قوت بخشید.

تا اینکه شب گذشته تیزر دوباره‌ای از این سریال در شبکه سه روی آنتن رفت و زمان پخش مجدد آن را از سوم آبان اعلام کرد. «سرجوخه» یک سریال امنیتی اجتماعی است که در بخش بازیگری بیشتر از چهره‌های کمتر دیده شده و یا استعدادهای تازه بهره گرفته شده است و از جمله بازیگران نقش‌های مهم آن می‌توان به حمیدرضا محمدی در نقش «غلامرضا» و آرش آصفی در نقش یک افسر ضد جاسوسی اشاره کرد.

درام جاسوسی اجتماعی «سرجوخه» با دو گروه به صورت همزمان در داخل و خارج کشور فیلمبرداری می‌شد و پس از «سارق روح»، «ترور خاموش» و «خانه امن» چهارمین همکاری مشترک صفری و معظمی تهیه کننده و کارگردان سریال است. این سریال یک درام امنیتی_ اجتماعی از تولیدات مرکز سیمافیلم است که به کارگردانی احمد معظمی و تهیه‌کنندگی ابوالفضل صفری از شبکه سه سیما پخش می‌شود.