به گزارش هنرآنلاین، فیلم کوتاه «پارک دوبل» به نویسندگی و کارگردانی دریا آذری در بیست‌و‌دومین دوره‌ جشنواره‌ اوهای آمریک که رویدادی ۱۰‌ روزه است، حضور خواهد داشت.

بیست‌و‌دومین جشنواره‌ اوهای آمریکا، با هدف به نمایش گذاشتن بهترین فیلم‌های جدید از فیلمسازان نوظهور و شناخته‌شده مشهور راه‌اندازی شده است. این جشنواره از ۱۳ تا ۲۳ آبان مصادف با ۴ تا ۱۴ نوامبر در کالیفرنیای آمریکا برگزار خواهد شد.

فیلم کوتاه «پارک دوبل» اولین فیلم دریا آذری است که پیش از فیلمسازی، به عنوان نقاش معرفی می‌شد. وی فعالیت فیلمسازی خود را از طریق همکاری با همایون شهنواز برای ساخت یک مستند آغاز کرده است.

در خلاصه داستان «پارک دوبل» آمده: «زنی که پسرش از دیدن او در حضور دوستانش شرمگین است، در تلاش است تا رابطه‌شان را بهبود بخشد.»

نسیم کیانی، آرشام شجاعی و البرز کروبه در این فیلم کوتاه ایفای نقش دارند.

فهرست عوامل فیلم کوتاه «پارک دوبل» عبارت است از: نویسنده و کارگردان: دریا آذری، مدیر فیلمبرداری: آریو متوقع، تدوین: بهرام عمرانی، مدیر صدابرداری و طراحی و ترکیب صدا: مجید نجاتی، موسیقی: پیام آزادی، اصلاح رنگ و نور: آریو متوقع، منشی صحنه: آناهیتا گلفام، دستیار کارگردان: وحید طاهریان، دستیاران تصویر: امیر حیدری و مهدی سرلک، دستیار صدا: متین روشن، مشاور رسانه‌ای: آزاده فضلی، تهیه‌کننده: دریا آذری.

۴۴