به گزارش هنرآنلاین، فیلم کوتاه «سس اضافه» ساخته علیرضا قاسمی موفق به کسب دیپلم افتخار بهترین فیلمبرداری از هفتمین دوره جشنواره فیلم «کورتو کپو» ایتالیا شد. این جایزه به طور مشترک به کریستین نویربرگر و مایکل ترون مدیران فیلمبرداری این فیلم اهدا شد.

در خلاصه داستان «سس اضافه» آمده است: «هانس چند ساعت قبل از افتتاح تئاتری که در آن بازی می‌کند، دست به خودکشی زده است. او در برزخ با فرشته شکمویی گیر افتاده است و تمام تلاشش را می‌کند تا به دنیای زندگان بازگردد».

دیگر عوامل این فیلم عبارتند از بازیگران: آنتونیو لالو، بن جانسن، نویسنده و کارگردان: علیرضا قاسمی، تهیه‌کنندگان: آدرین برویه، فرانسیس والتر، السا پایین، تهیه‌کننده اجرایی: الکساندر وادو، مدیر فیلمبرداری: کریستین نویربرگر، مایکل ترون، تدوین: ماکسیمیلیان مرش، ارنست لاتیک، طراح صحنه: سیمون شابرت، طراح لباس: کرنلیا وارویزین، مدیرتولید: آدرین، استور تهیه‌شده در مدرسه فیلم بادن-وورتمبرگ آلمان.

این فیلم کوتاه که محصول کشور آلمان است پیش از این جایزه بهترین فیلمنامه و بهترین بازیگری را از جشنواره کانبرای استرالیا و تندیس بهترین فیلمبرداری را از جشنواره پلوری‌آرت به دست آورده بود.