به گزارش هنرآنلاین، «صفر تا سکو» که پخش بین‌المللی آن را Venera Films برعهده دارد، از دیروز ۹ جولای نمایش خود را در سینماهای شهرهایی چون لس آنجلس، سان فرانسیسکو، شیکاگو، کلمبیا، دیترویت میشیگان، دورهام و... آغاز کرده است. این مستند در حال حاضر در آمریکا به دو صورت حضوری و آنلاین اکران شده‌ است.

با آغاز اکران «صفر تا سکو» در اولین واکنش‌ها به این فیلم مستند، رکسانا حدادی منتقد ساکن آمریکا با تمجید از آن در سایت RogerEbret نوشت: «در مستند «صفر تا سکو» به شکلی صمیمی و آشکارکننده تنشی نشان داده می‌شود میان نجابتی که جامعه ایران از زن‌ها طلب می‌کند و سرکشی و عزم راسخی که برای رقابت کردن و رسیدن به جایگاه ممتاز لازم است.»

همچنین آلن نگ منتقد آمریکایی در سایت Film Threat نوشت: « مستند «صفر تا سکو» ساخته سحر مصیبی به واسطه نشان دادن عزم راسخ و انگیزه قوی سه خواهر و نمایش توأمان شانس و بدشانسی در این مسیر، خودش را از نمونه‌های مشابه جدا می‌کند.»

«صفر تا سکو» مستندی از زندگی خواهران منصوریان، قهرمانان ووشوی ایرانی است که تاکنون موفق به دریافت جوایزی از جشنواره‌های ریندنس لندن، کویین پالم آمریکا، فیلم زنان ایتالیا، سینما حقیقت و... شده است.