به گزارش  هنر آنلاین به نقل ازایسنا، این فیلم که هم‌اکنون در مرحله فیلمبرداری قرار دارد بر اساس کتاب پرفروش و غیرداستانی دیوید گرن ساخته می‌شود و داستان آن درباره مجموعه قتل‌هایی است که در دهه ۱۹۲۰ در اوکلاهاما روی داد؛ زمانی که سرخپوستان منطقه اوسیج در زمین‌های خود نفت کشف کردند و سپس تک به تک کشته شدند و با افزایش آمار قتل‌ها سازمان تازه‌تاسیس اف‌بی‌آی پرونده را در دست گرفت و یکی از هولناک‌ترین جنایت‌های سازمان‌یافته تاریخ آمریکا افشا شد.

در این فیلم دی‌کاپریو در نقش ارنست برکهات بازی می‌کند که خواهرزاده یک دامدار قدرتمند به نام ویلیام هیل با نقش‌آفرینی رابرت دنیرو است. در عکس منتشرشده، دی‌کاپریو کنار لیلی گلدستن دیده می‌شود که در فیلم در نقش همسرش بازی می‌کند.

اریک راث، نویسنده برنده اسکار فیلم‌های «فارست گامپ» و «مورد عجیب بنجامین باتن» که نگارش فیلمنامه اقتباسی «قاتلان ماه کامل» را بر اساس رمان دیوید گرن بر عهده داشته، پیش‌تر گفته بود: اسکورسیزی قصد دارد فیلمی بسازد که احتمالا آخرین وسترنی باشد که با این سبک و سیاق ساخته می‌شود و این فیلم شبیه هیچ‌یک از فیلم‌هایی نیست که تاکنون دیده‌ایم.

جسی پلمونز، تانتو کاردینال، کارا جید مایرز، جین کالینز، جیلین دیون و... از دیگر  بازیگرانی هستند که در این فیلم مقابل دوربین اسکورسیزی می‌روند. فیلمبرداری «قاتلان ماه کامل» تا تابستان ادامه خواهد داشت.