به گزارش هنرآنلاین، اولین بخش جشنواره «سایه روشن» در حوزه کشف استعداد بازیگری است که گروه هیات داوران آن را بانیپال شومون، آزیتا ترکاشوند و سارا رسول‌زاده سه بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون تشکیل می‌دهند.

علاقه‌مندان به حوزه بازیگری می‌توانند بخشی از تمرین خود را با موضوع کرونا و به وسیله گوشی‌های تلفن همراه در قالب یک فیلم افقی دو تا هفت دقیقه‌ای از تاریخ ۲۵ اردیبهشت تا ۱۵ تیرماه به نشانی تلگرام @masterclass یا   ایمیل sayeroshanfestival@gmail.com ارسال کنند.

این جشنواره که دبیری آن به عهده «سید مهران قریشی» است، باتوجه به محدودیت‌های پاندمی کرونا و شرایطی که بیماری کوید ۱۹ بر جامعه جهانی تحمیل کرده و همچنین برای حفظ سلامت هنرمندان و مخاطبان تصمیم بر برگزاری به شیوه آنلاین این جشنواره گرفته است.

 به گفته «سید مهران قریشی» دبیر جشنواره که سابقه نویسندگی و کارگردانی چند فیلم کوتاه را در کارنامه خود دارد، برگزاری این نوع جشنواره‌ها به کشف و حمایت از استعدادهای جوان و گمنام کمک زیادی خواهد کرد.

 درباره جزییات شرایط مسابقه مثل محل برگزاری، بسترهای آنلاین نمایش آثار و تعامل مخاطبان با جشنواره به زودی اطلاع‌رسانی خواهد شد. علاقه‌مندان برای اطلاعات بیشتر درباره جشنواره «سایه روشن» می‌توانند به صفحه اینستاگرام جشنواره به آدرس‌Sayeroshanfestival مراجعه کنند یا با شماره 09197590596 تماس بگیرند.