به گزارش هنرآنلاین، در این قسمت از برنامه «دست در دست» که همزمان با شب عید بزرگ مبعث روانه آنتن خواهد شد، علاوه بر گپ و گفت شنیدنی سیاوش عقدایی مجری برنامه با پدر و پسر هنرمند سعید و سپند امیرسلیمانی، از کارزان و عبدالباسط قاسمی برادران کورد خواننده و از شرکت‌کنندگی فصل پیشین برنامه عصر جدید که بخشی از تیتراژ برنامه «دست در دست» را اجرا کرده‌اند، نیز میزبانی خواهد شد.

همچنین گفتگو با یکی از اعضای گروه جهادی پیامبر اعظم (ص) که در حوزه اجتماعی، محرومیت‌زدایی فرهنگی و عمرانی همچنین فعالیت‌های مستمر جهادی در حاشیه شهر شیراز و انجام امور تربیتی نوجوانان و تهیه و توزیع ارزاق معیشتی، اهدای تبلت و... فعال نیست گفت وگو خواهد شد.

این برنامه با تهیه موشن‌هایی از شخصیت‌های تاثیرگذار و کسانی که در سراسر کشور در کار خیر پیش قدم بوده‌اند، برگزاری پویشی مردمی با محوریت ارسال داستان هایی با موضوع کرونا و اهدای جوایز به آثار برگزیده همچنین گفتگوهایی صمیمی و شنیدنی با هنرمندان، ورزشکاران و جهادگران عرصه نیکوکاری، به پررنگ تر کردن همدلی و خیرخواهی در این دوران می‌پردازد.

گفتنی است «دست در دست» در ویژه برنامه فصل زمستانی خود تا کنون میزبان ایرج حریرچی، کیانوش جهانپور،رسول نجفیان، سیاوش طهمورث، امیر کاظمی، مهشید جوادی، فریبا متخصص،پوراندخت مهیمن، مسعود اسکویی، عذرا وکیلی، مرتضی امیری اسفندقه، مهران رجبی، عنایت بخشی، شهرام عبدلی، علیرضا بدیع، مریم سعادت، علیرضا مسعودی، حسن خلقت‌دوست، امیر غفارمنش، رشید کاکاوند و .. بوده و علاوه بر پرداختن به موضوعاتی مثل زمستان و تاثیرگذاری افراد در بزنگاه‌های اجتماعی و تاریخی به موضوع مهم همراهی افراد جامعه در جدیدترین میدان همدلی یعنی دوران  شیوع کرونا پرداخته و در این مسیر هم‌صحبت افرادی می‌شود که گام‌های موثری در یاری رساندن به همنوعان خود برداشته‌اند.

«دست در دست» کاریست از گروه معارف شبکه دو و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی به تهیه‌کنندگی هادی خدّادی، اجرای سیاوش عقدایی و کارگردانی بهار ارجمند که پنجشنبه و جمعه هر هفته بعد از گفتگوی ویژه خبری حوالی ساعت 23:30 روانه آنتن می شود و به مناسبت عید مبعث چهارشنبه 20 اسفند بعد از گفتگوی ویژه خبری پخش خواهد شد.